پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه خود را پس از جلسه فنی از ساعت 11:45 با حضور همه نفرات آغاز کرد.

برنامه تمرینی امروز سرخپوشان از ساعت 11:45 در سالن بدنسازی مجموعه شهید کاظمی آغاز شد.

بازیکنان به مدت 30 دقیقه در سالن تمرین کردند و پس از آن وارد زمین چمن شدند. در تمرین امروز همه بازیکنان حضور داشتند و غیر از کرملاچعب که در بازی امیدهای پرسپولیس دچار آسیب دیدگی شده بود، سایرین تمرینات را کامل انجام دادند.

در شروع تمرین در زمین چمن، دروازه‌بان‌ها توسط ایگور پانادیچ جدا شدند و سایر بازیکنان برای اجرای بخش بدنسازی تیم، زیر نظر مارکو کار کردند که بیشتر به تمرینات سرعتی اختصاص داشت.

در مرحله بعدی، برانکو بازیکنان را به گروه‌های 6 نفره و 8 نفره تقسیم کرد تا فوتبال با یک دروازه در نیمه زمین انجام شود. در این بخش گروه مهاجمان سعی در گلزنی داشتند و گروه مدافعان نیز باید توپ را تصاحب و آن را از نیمه زمین خارج می‌کردند تا گروه مقابل جای خود را به یک گروه دیگر بدهد که بیرون از محیط مشخص شده حضور داشتند.

بعد از این تمرین، بار دیگر نوبت به استلینوویچ و پانادیچ رسید تا برنامه‌های اختصاصی مورد نظر خود را اجرا کنند.

ایوانکوویچ بعد از این مرحله، عناصر دفاعی تیمش را از هافبک‌ها و مهاجمان جدا کرد. هر گروه که در حال تمرین بود، گروه دیگر زیر نظر مارکو برای هفت دقیقه به دویدن‌های مختلف می‌پرداخت.

تمرین امروز سرخپوشان در ساعت 13:40 به پایان رسید اما محسن مسلمان و رامین رضائیان برای تمرین ویژه‌ای در زمین ماندند که طارمی هم در آن حضور داشت. این دو از چپ و راست سانتر می‌کردند و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر هم تلاش می‌کرد، هر چه بیشتر توپ‌های آنها را به گل تبدیل کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)