پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد تیمش با پیروزی مقابل استقلال قهرمانی زودهنگام لیگ برتر را جشن بگیرد.

شایان مصلح پس از پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و ۳ امتیاز بازی را به دست آوردیم و یک قدم دیگر به قهرمانی زودهنگام نزدیک شدیم. اگر نتایج سایر دیدارها به نحو دیگری رقم می‌خورد می‌توانستیم امروز قهرمان شویم اما در هر صورت امیدوارم در دربی پیروز شویم و قهرمانی را جشن بگیریم.

وی درباره اینکه پرسپولیس در نیمه دوم عملکرد خیلی خوبی نداشته است، گفت: بازی قابل قبولی انجام دادیم و در خط دفاع هم خوب کار و از تک گل تیم‌مان دفاع کردیم.

مصلح در خصوص اینکه آیا امیدوار است تیم پرسپولیس در دربی هفته آینده مقابل استقلال به برتری برسد، تصریح کرد: امیدوارم با سه امتیازی که مقابل استقلال به دست می‌آوریم، قهرمانی‌مان را خیلی زودتر قطعی و این عیدی را به هواداران تقدیم کنیم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه احساس می‌شد برانکو در نیمه دوم از عملکرد بازیکنان رضایت ندارد، گفت: نمی‌دانم؛ این موضوع را باید از برانکو بپرسید اما در رختکن او از نتیجه راضی بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)