مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانی مبارز و جنگجو داریم که به آن‌ها افتخار و روی همگی حساب کنیم. درباره حواشی به راه افتاده از سوی استقلال هم، حرف زیادی داریم ولی حرف اصلی را در زمین می‌زنیم.

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر استقلال اظهار داشت: خیلی مهم است که قواعد فوتبال را در این بازی رعایت و حس خوبی را به هواداران و بیننده‌های تلویزیونی منتقل کنیم.

وی افزود: بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان و در هفته‌ای که گذشت تمرینات خیلی خوبی را انجام دادیم و باید بابت این موضوع به بازیکنان تبریک بگویم. ما گروهی از بازیکنان مبارز و جنگجو در اختیار داریم و از داشتن چنین بازیکنانی خیلی خیلی لذت می‌بریم. تمرینات خیلی خوبی داشتیم و از هر نظر خودمان را برای دربی آماده کردیم.

مربی سرخپوشان اضافه کرد: خیلی راجع به جزئیات نمی‌توانم صحبت کنم. می‌دانیم این بازی برای هوادارانمان مهم است و علاوه بر کسب امتیاز سعی می‌کنیم بازی تماشاگرپسندی ارائه دهیم.

مطهری در واکنش به حواشی غیر متعارفی که توسط مدیران تیم مقابل در روزهای اخیر به وجود آمد و پرسپولیس را وادار به واکنش کرد، افزود: این مسائل زیبا نیست. من خیلی راجع‌ به این موضوع حرف دارم اما خودم را وارد این صحبت‌ها نمی‌کنم. احساس من این است که حریف از اینکه در این زمان به این موضوع بپردازم، خوشحال می‌شود. حرف من این است که ما همیشه حرفمان را داخل زمین زدیم نه بیرون از آن؛ به گفته یکی از بزرگان اگر می‌خواهید خواب‌هایتان تعبیر شود، باید ابتدا از خواب بیدار شوید.

وی با اشاره به آخرین وضعیت کمال کامیابی‌نیا اضافه کرد: دیروز مشکل کوچکی برای او به وجود آمد. او باید MRI بدهد تا ببینیم شرایطش چگونه خواهد شد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه علت عدم استفاده از علیرضا ابراهیمی انضباطی است یا فنی و اینکه گفته می‌شود در تمرینات از این بازیکن برای بازی در پست مهاجم استفاده شده است، گفت: ما او را به عنوان یک مدافع خوب و کامل انتخاب کردیم و اصلا اینگونه نیست که بخواهیم از ابراهیمی در خط حمله استفاده کنیم. اینگونه هم نیست که مسائل حاشیه‌ای در مورد او وجود داشته باشد. یک مشکل کوچک ابتدای فصل به وجود آمد که حل شد. او سرحال و قبراق کارش را انجام می‌دهد و ما هم در زمان مناسب از او استفاده می‌کنیم. سایر مسائل به شرایط فنی برمی‌گردد که از چه بازیکنانی استفاده کنیم. همه نفرات برای ما ارزشمند هستند و به همه بازی خواهد رسید. اینکه کسی بازی می‌کند یا خیر مسائل فنی است.

مطهری در ادامه صحبت‌هایش گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و این مسابقه برای هواداران است. برای آنها سه امتیاز این بازی خیلی مهم است و حتی این بازی می‌تواند قهرمان را مشخص کند. نمی‌خواهم زیاد موضوع را حساس کنم اما سه امتیازش مهم است. مهمتر برای ما این است که فوتبال قابل احترام و تماشاگرپسند ارائه دهیم. درست است که هواداران در کنار ما نیستند اما خودمان را جای آنها می‌گذاریم و دوست نداریم که آنها پای گیرنده‌ها عذاب بکشند. دوست داریم از فوتبال رو به جلو لذت ببرند. آنها به ما انرژی مثبت می‌دهند و این حس را ما هم باید با بازی خوب و سه امتیاز دربی به آنان منتقل کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)