مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر و فینالیست آسیا هستیم و تمام تلاش‌مان را مقابل شهرخودرو به کار می‌گیریم.

حمید مطهری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار این تیم مقابل شهرخودرو مشهد، اظهار داشت: فشار زیادی روی بازیکنان ما وجود دارد. به نظرم نباید بازیکنان اینقدر تحت فشار باشند. قبول داریم در برخی نقاط ضعف داریم و در خط حمله با کمبود مهاجم روبرو هستیم، ولی ما کار خودمان را می‌کنیم.

وی درباره تساوی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، تصریح کرد: نفت خیلی خوب دفاع می‌کرد و با استفاده از ضدحملات و دوندگی زیادی که داشت کار را برای ما سخت کرده بود. با این حال، اگر پنالتی ما تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم برنده میدان باشیم. البته لیگ برتر تازه شروع شده و ما خیلی هم بد نتیجه نگرفتیم. فصل گذشته هم، پرسپولیس در اوایل مسابقات نتایج خوبی نگرفت و باخت هم آورده بود، اما در نهایت قهرمان شد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی فردا تیمش مقابل شهرخودرو، گفت: شهرخودرو را به خوبی می‌شناسیم، چون در این تیم کار کرده‌ایم. کار دشواری مقابل شهرخودرو داریم، ولی ما قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر و فینالیست آسیا هستیم و تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم. آنها مقابل ما به دنبال کسب امتیاز هستند و احتمالا خیلی بسته بازی می‌کنند. عدم حضور هواداران در ورزشگاه به ضرر ما است چون اگر آنها بودند تیم‌های حریف بااسترس بازی می‌کردند، ولی با این حال، ما به دنبال کسب برد و سه امتیاز این مسابقه هستیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)