مربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این تیم از شهرآورد جام حذفی مقابل استقلال استقبال می‌کند.

حمید مطهری در گفت‌وگو با ایرنا، درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: ما مسئله‌ای با این بازی نداریم و از دیدار با استقلال استقبال هم می‌کنیم.

وی ادامه داد: مسلما برای این بازی خودمان را آماده می‌کنیم و تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا برنده این مسابقه شویم و به فینال جام حذفی برسیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه برخی افراد اعتقاد دارند ممکن است پرسپولیسی‌ها به خاطر قهرمانی در لیگ، در جام حذفی انگیزه نداشته باشند، تاکید کرد: اصلا چنین چیزی نیست ما حتما کارمان را به نحو احسن انجام می‌دهیم و مقابل استقلال هم پرقدرت ظاهر می‌شویم. حتما برای این بازی و بقیه بازی‌های تا آخر فصل انگیزه‌ زیادی داریم.

مطهری درباره اینکه هواداران پرسپولیس نسبت به داوری‌های چند بازی اخیر استقلال حساس شده‌اند و برخی از آنها معتقد هستند شاید اراده‌ای برای قهرمان شدن استقلال در جام حذفی وجود داشته باشد، گفت: این حرف‌ها را قبول ندارم، ما کار خودمان را به خوبی انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: البته در چند بازی اخیرِ استقلال، در مورد داوری‌ها خیلی صحبت می‌شود اما ما روی این مسائل تمرکز نمی‌کنیم و همه تلاش‌مان این است که تا روز بازی با استقلال تیم ۱۰۰درصد آماده باشد. در نهایت امیدوارم در بازی با استقلال داوری خوب باشد و عدالت رعایت شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به برگزاری دربی جام حذفی بدون حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: تمام جذابیت دربی به حضور تماشاگران است و حضور آنها بازی را زیبا می‌کند اما نمی‌توان کاری انجام داد. واقعا دربی بدون تماشاگر حس و حال غریبی دارد و تجربه جدیدی است. کاش هواداران‌مان حضور داشتند چون بازی در حضور آن‌ها حس و حال بهتری دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)