پرسپولیس نیوز: داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران گفت: علیرضا فغانی شایسته‌ترین گزینه برای قضاوت در بازی پرسپولیس و استقلال است.

نوید مظفری در مورد بحث قضاوت علیرضا فغانی در دربی ۸۶ پایتخت گفت: به نظر من فغانی شایسته‌ترین گزینه برای قضاوت دربی پایتخت است به خصوص اینکه وقتی قرار است اینفانتینیو رئیس فیفا هم میهمان این بازی باشد قطعاً باید بهترین داور آسیا و کشورمان این بازی را قضاوت کند و خوشحالم که داوری مثل فغانی داریم که همه به او افتخار می‌کنیم.

وی در مورد اینکه خود فغانی اعلام کرده بهتر است دربی را به داوران جوان‌تر بدهند، گفت: این مسئله فروتنی او را می‌رساند که او می‌خواهد به داوران دیگر هم بها داده شود، یکی از ویژگی‌های آدم‌های بزرگ همین است اما وقتی رئیس فیفا می‌آید قطعاً باید داوری مسابقه را سوت بزند که کمترین حاشیه را داشته باشد.

داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد اینکه تکراری بودن داور دربی و حضور رئیس فیفا تأثیری بر نحوه بازی بازیکنان خواهد داشت، گفت: تکراری بودن داور مهم نیست، مهم این است که بهترین داور آن مسابقه را سوت بزند. حضور اینفانتینو قطعاً تأثیری در نحوه قضاوت فغانی نخواهد داشت، شاید روی بازی بازیکنان تأثیر بگذارد اما فغانی داوری است که قرار است در جام جهانی سوت بزند و میادین بزرگ بین‌المللی را تجربه کرده.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)