میثاق معمارزاده از عملکرد اوسمار تمجید می‌کند و می‌گوید تیم او جمعه شب راحت برنده می‌شود.

دروازه‌بان سابق پرسپولیس درباره رقابت سرخابی بر سر قهرمانی لیگ می‌گوید: به نظرم بازی‌های باقیمانده پرسپولیس در مجوع سخت‌تر از استقلال است. سخت ترین بازی پرسپولیس هم دیدارش با شمس آذر است. در طرف مقابل هم بازی بسیار دشواری مقابل نساجی پیش رو دارد که احتمال امتیاز از دست دادنش در آن بازی زیاد است. با این وجود با توجه به قدرت پرسپولیس می‌گویم که آنها بازی‌های به مراتب سخت تر از شمس آذر را برده اند و اگر با تمام قدرت خود ظاهر شوند این تیم هم نمی‌تواند سد راهش شود.

معمارزاده ادامه می‌دهد: من فکر می‌کنم نگه داشتن صدر خیلی سخت است به همین خاطر استقلال کار سخت‌تری دارد و فشار قهرمانی بیشتر روی دوش سرمربی و بازیکنان این تیم است که باید در هر بازی پیروز شده و صدر را برای خودشان نگه دارند. همین مسئله فشار روانی زیادی روی تیم صدرنشین وارد می کند.

او درباره بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان می گوید: به نظرم پرسپولیس با دو سه گل اختلاف برنده می شود چون تیم اهوازی توانایی ایستادگی مقابل تیم پرسپولیس که جمعی از بهترین‌های ایران را در اختیار دارد نخواهد داشت. اگر نساجی هم از استقلال امتیاز بگیرد یا این تیم را شکست دهد شرایط بسیار خوبی برای قهرمانی پرسپولیس به وجود خواهد آمد. پرسپولیس تیم خوبی است و مهمترین ویژگی‌اش این است که حتی وقتی گل می خورد راحت گل می زند و به بازی باز می‌گردد. این نکته‌ای است که پرسپولیس را از سایر تیم‌ها متمایز کرده است.

معمارزاده درباره شانس‌های از دست رفته مقابل تیم هوادار و موقعیت‌هایی که به این تیم دادند هم می گوید: آن بازی را به دقت دیدم. هوادار ابتدای بازی از جلو کرد پرس و فشار زیادی روی پرسپولیس وارد ساخت اما در ادامه از لحاظ بدنی افتاد به همین دلیل پرسپولیس در ادامه خیلی توانست از کانال‌های کناری فشار بیاورد و موقعیت‌های زیادی ایجاد کند. البته اگر عیسی زودتر گل می‌زد شرایط خیلی فرق می‌کرد. ما نباید بازی با هوادار را برای بازی‌های دیگرمان ملاک قرار بدهیم چون بعید می‌دانم شرایط آن مسابقه در بازی‌های دیگر پرسپولیس تکرار شود که حریفان موقعیت زیاد پیدا کنند و آنها را از دست بدهند. پرسپولیس هم مدافعان وسط خیلی خوبی دارد که ممکن است در یک بازی در طول فصل تمرکز‌شان را از دست بدهند و کیفیتی که از آنها انتطار می‌رود را ارائه ندهند.

میثاق درباره تاثیرگذارهای پرسپولیس هم می‌گوید: اورونوف را خیلی خوب دیدم. امید عالیشاه را هم بسیار تاثیر گذار ارزیابی کردم. هر وقت او در زمین بوده بیشترین تاثیرگذاری را داشته.

او در خصوص اوسمار و ادامه همکاری پرسپولیس با این مربی هم می‌گوید: با توجه به شرایطی که پرسپولیس بعد از رفتن یحیی داشت و همه از آن ترس داشتند با حضور اوسمار خوب نتیجه گرفت و روند مثبتی داشت. اوسمار به لحاظ فنی خوب کار کرد و همه استرس‌ها را از تیم و هواداران برداشت. او به گونه‌ای کار کرد که انگار یحیی نرفته است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)