پرسپولیس نیوز:عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بحث برگزاری ادامه مسابقات لیگ در شهرهای جنوبی حدسیات است، گفت: باید تا چهار روز دیگر جدول زمانبندی اصلاح اساسنامه را به فیفا بدهیم.

نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز دوشنبه در محل این فدراسیون برگزار و در نهایت مهدی محمدنبی به جای ابراهیم شکوری عنوان دبیر کل این فدراسیون انتخاب شد. ممبینی چندی پیش در پی این تغییر در فدراسیون فوتبال از هیات رئیسه انتقاد کرده بود.

هدایت ممبینی یکی از اعضای هیئت رئیسه در پایان این نشست، در جمع خبرنگاران درباره مخالفتش با انتخاب نبی به عنوان دبیرکل گفت: من با آقای نبی مخالفتی نداشتم بلکه مخالفِ شیوه انتخاب وی بودم. با صحبت هایی که در جلسه امروز صورت گرفت، آقای نبی دبیرکل شد.

وی درباره چگونگی کنار رفتن ابراهیم شکوری از سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال یادآور شد: رئیس فدراسیون فوتبال، دبیرکل جدید را انتخاب کرد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا هنگام انتخاب غیرقانونی شکوری به عنوان سرپرست دبیرکل اعتراضی نداشت و حالا بعد از برکناری اش این اقدام را انجام داده است؟ تصریح کرد: من هیچ زاویه ای با سرپرست فدراسیون (حیدر بهاروند) ندارم. زمان انتخاب شکوری هم نسبت به این انتخاب اعتراض داشتم.

ممبینی خاطرنشان کرد: جلسه امروز بیشتر حول و حوش اصلاح اساسنامه فدراسیون بود. باید کاری کنیم بحث هایی که فیفا روی اصلاح اساسنامه دارد انجام شود و فوتبال به راه خودش ادامه دهد. باید در این فرصت باقیمانده اصلاح اساسنامه را انجام دهیم تا اساسنامه ما مشکلات قبلی را نداشته باشد.

وی درباره وضعیت لیگ برتر فوتبال و تعطیلی مسابقات گفت: هنوز هیچ تصمیم گیری صورت نگرفته است. کارگروه ورزش کشور باید نظراتش را بدهد و فدراسیون در هماهنگی با باشگاه ها تصمیم گیری کند.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال برگزاری مسابقات لیگ در شهرهای گرم و جنوبی ایران گفت: اینها حدسیات و نظریات مختلف است که داده می شود. اجازه دهید همه چیز مشخص شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا فدراسیون فوتبال نظرات باشگاه ها را جویا شده است؟ اظهارداشت: قرار شد سازمان لیگ و کمیته مسابقات بیش از این با باشگاه ها در ارتباط باشند.

خبرنگاری از ممبینی درباره غیبت محمود اسلامیان یکی از اعضای هیئت رئیسه در جلسه امروز سئوال کرد. ممبینی گفت: بله، آقای اسلامیان غایب بود اما به صورت تلفنی در جریان موضوع جلسه قرار گرفت.

وی در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال هم تأکید کرد: در جلسه امروز جدول زمانبندی را که فیفا خواسته بود تا دهم ماه آوریل ارسال شود، تنظیم کردیم.

ممبینی در خصوص مطرح شدن بحث اختلافش با بعضی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهارداشت: قرار شد سئوالات خوشگل تری بپرسید، نه سئوالات حاشیه ای!

وی در پایان در مورد بدهی فدراسیون فوتبال به مارک ویلموتس و شکایت این مربی به فیفا گفت: باید اجازه بدهید زمانش فرا برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)