مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان گفت: با نتیجه‌ای که مقابل پرسپولیس کسب کردیم، با یک برد شیرین ایران را ترک می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان درباره بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: مقابل تیم بزرگی مثل پرسپولیس با این همه هوادار بازی کردن کار سختی است. این نتیجه یک برد شیرین برای ما بود و با این پیروزی در مراحل بعدی با قدرت بیشتری ظاهر خواهیم شد.
ممت ادامه داد: پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران فراوانی دارد. این تیم و بازیکنان آن را به خوبی آنالیز کرده بودیم و مشکلات آن‌ها را می‌دانستیم.
وی در مورد پنالتی گرفته شده توسط داور، عنوان کرد: به نظر من نظر داور کاملا درست بود و داور اشتباهی نداشت.
سرمربی تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان گفت: این برد را به بازیکنان و مردم ازبکستان تبریک می‌گویم و امیدوارم که با انجام بازی‌های بهتر به فینال مسابقات راه پیدا کنیم.
وی ادامه داد: برای تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم. تمام بازیکنان ما برای پیروزی در این بازی زحمت کشیده‌اند. اگر بیشتر دقت می‌کردیم در ضد حملات می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

ممت با بیان این موضوع که این پیروزی حاصل کار یک نفر نبود، اظهار داشت: تمام بازیکنان برای پیروزی در این مسابقه زحمت کشیده‌اند. به تیم خود اعتقاد داشتم و در روزهای آینده برای موفقیت در مراحل بعدی برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.
تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان امروز با پیروزی یک بر صفر برابر پرسپولیس ایران به مرحله بعد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)