پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به بازی سخت پرسپولیس و الاهلی عربستان گفت: اگر بازیکنان پرسپولیس دقت کافی داشته باشند در آسیا هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

جواد منافی در خصوص بازی پیش روی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس با بردهای اخیر خود مخصوصاً در دربی مقابل استقلال شرایط خیلی خوبی پیدا کرده است. این تیم تمرکز خود را برای مبارزه در راه قهرمانی گذاشته تا بتواند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتیجه لازم را بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: اگر پرسپولیس بتواند در بازی‌های آسیایی از موقعیت‌های گلزنی خود به نحو مطلوبی استفاده کند قطعاً به موفقیت‌های متوالی خواهد رسید. در واقع پرسپولیس نیاز به دقت بازیکنانش در شوت‌های نهایی دارد تا موفق شود الاهلی عربستان را نیز شکست دهد.

وی درباره بالا رفتن سطح انتظارات از شاگردان برانکو ایوانکوویچ اذعان داشت: به هر حال پرسپولیس در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به مقام نایب قهرمانی رسیده بود. حالا نیاز دارد که توانایی‌های خود را باز هم به رخ آسیا بکشد. این تیم نسبت به حریفان آسیایی اش چیزی کم ندارد. بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خیلی خوب هستند و می‌توانند کارهای بزرگ انجام دهند.

منافی در پایان با اشاره به توانایی پرسپولیس برای رسیدن به تمام جام‌ها در سال ۹۸ یادآور شد: شخصیت فعلی پرسپولیس با برانکو شکل گرفته است. کادر فنی پرسپولیس می‌تواند این تیم را در مسیر سخت و فشرده بازی‌هایش به بهترین شکل هدایت کند. من فکر می‌کنم روند پرسپولیس در سال جدید بهتر از فصل گذشته خواهد بود و این تیم دل هوادارانش را شاد خواهد کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)