پرسپولیس نیوز : جواد منافی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، این تیم باید یک مربی در حد برانکو یا حتی بزرگ‌تر از او استخدام کند.

جواد منافی درباره شرایط حساس پرسپولیس بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ گفت: مسئولان باشگاه نباید اجازه می‌دانند کار به اینجا برسد تا برانکو از این تیم برود، ولی حالا دیگر این اتفاق رخ داده است و چیزی را هم نمی‌توان تغییر داد.

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: برانکو در این چند سال موفقیت‌های زیادی را برای پرسپولیس به دست آورد و هواداران هم خاطرات شیرینی از این مربی در ذهن دارند. برای برانکو آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مسئولان باشگاه در این شرایط حساس یک مربی خوب را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس نیاز به یک مربی خوب خارجی دارد و نباید برای انتخاب زمان را از دست بدهد. الان خیلی از تیم‌ها در فصل نقل‌وانتقالات فعالیت جدی دارند و حتی تمرینات را هم شروع کرده‌اند، ولی پرسپولیس عقب است و هر چه زودتر باید این شرایط تغییر کند. اگر پرسپولیس زمان را از دست بدهد، قطعاً شرایط بدتر از این خواهد شد.

منافی همچنین تصریح کرد: پرسپولیس یک مربی طراز اول می‌خواهد که در حد برانکو یا بزرگ‌تر از این مربی باشد. مسئله مهم این است که مسئولان باشگاه باید بدانند برای چه تیمی سرمربی انتخاب می‌کنند. این درست است که زمان کافی در اختیار پرسپولیس نیست، ولی در انتخاب سرمربی باید بیشترین دقت را داشته باشند تا در نهایت بهترین انتخاب ممکن انجام شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: الان مربی بیکار خیلی زیاد است و مهم این است که پرسپولیس انتخاب خود را درست انجام دهد. مسئولان باشگاه پرسپولیس نباید تحت تأثیر دلال‌ها قرار بگیرند و در این شرایط حساس باید وسواس زیادی روی انتخاب سرمربی داشته باشند.

وی در پایان گفت: یک انتخاب بد می‌تواند پرسپولیس را نابود کند، به همین خاطر مسئولان باشگاه باید دقت عمل کافی را داشته باشند. امیدوارم در نهایت یک مربی شایسته و قوی هدایت پرسپولیس را بر عهده بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)