پرسپولیس نیوز : بهروز منتقمی می‌گوید اولویتش در پرسپولیس بهبود وضعیت تیم بزرگسالان است.

سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس پس از خروج از جلسه هیات مدیره باشگاه اظهار کرد: من امروز از چیزی خبر نداشتم و در این نشست به من ابلاغ شد که سرپرست باشگاه هستم. به امید خدا کارها را پیش می‌بریم و تلاش همه ما برای موفقیت پرسپولیس است.

او درباره برنامه‌هایش در باشگاه گفت: اولویت اصلی ما تیم بزرگسالان است و اینکه بتوانیم با کمک یکدیگر نتایج اخیر را جبران کنیم.

منتقمی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان مدیرعامل انتخاب خواهید شد یا خیر گفت: هنوز در این مورد چیزی نمی‌دانم که در آینده مدیرعامل می‌شوم یا نه. فعلا سرپرست هستم و سعی می‌کنم در این پست به پرسپولیس کمک کنم. درباره آینده مدیریت باشگاه هم هیات مدیره تصمیم می‌گیرد.

سرپرست جدید پرسپولیس در ادامه درباره مشکل احتمالی درخشان برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس به خاطر رعایت نکردن سقف بودجه از سوی این باشگاه گفت: از این موضوع خبر ندارم. ان‌شاءالله فردا صبح با تاج جلسه می‌گذارم که اگر مشکلی وجود داشت آن را حل کنم.

منتقمی در پاسخ به این سوال که نمی‌ترسید هیات مدیره شما را هم مثل رحیمی بردارد، گفت: من که قبل از این قائم مقام باشگاه بودم و الان هم که سرپرست هستم بحث برداشتن مطرح نیست چرا که هنوز مدیرعامل نشده‌ام. همه کمک می‌کنیم که تیم بزرگسالان از این وضعیت خارج شود و هواداران دوباره خوشحال باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)