پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت که حکم مربیگری درخشان از موقت به دائم تغییر پیدا کرده است.

بهروز منتقمی در مورد حضورش به عنوان سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس، اتفاقاتی که روز چهارشنبه در تمرین پرسپولیس رخ داد، بحث حضور امیر عابدینی در باشگاه پرسپولیس، آینده حمید درخشان و … صحبت‌های زیر را انجام داد:

 

ابتدا در مورد تساوی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان صحبت کنید.

درست است که نتیجه آن چیزی که می‌خواستیم نشد اما این اولین تجربه کادر فنی جدید در پرسپولیس بود.

 باشگاه پرسپولیس توانسته به شرایط عادی خود برگردد؟

پس از تغییراتی که در باشگاه رخ داد، کارها طبق روال عادی پیش می‌رود. فقط همه باید طوری کار کنند که پرسپولیس به آرامش برسد.

 بعد از چند روز از برکناری علی دایی هنوز در مورد نوع برکناری او صحبت می‌شود؟

دایی سرمایه فوتبال ایران است و من به شخصه علاقه خاصی به این اسطوره ورزش کشورمان دارم. واقعاً تا ساعت 15:45 روز چهارشنبه نمی‌دانستم چه اتفاقی رخ داده، بعد از تماس هیئت مدیره و حضورم در باشگاه تصمیم گرفتیم به تمرین برویم ولی نمی‌دانستیم دایی در تمرین حضور دارد.

 شما در شرایطی به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شدید که زمزمه‌های حضور امیر عابدینی و محمد دادکان به عنوان مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود.

در این خصوص نمی‌توانم اظهار نظر کنم چون انتخاب مدیرعامل جزو اختیارات هیئت مدیره است.

 در شرایطی که حمید درخشان می‌گوید سرمربی دائم پرسپولیس است شما تأکید داشتید که او سرمربی موقت پرسپولیس است، بالاخره کدام یک درست است؟

من تأکید نداشتم که درخشان سرمربی موقت است، به من اعلام شد که حکم درخشان موقت است اما روز پنج‌شنبه این حکم اصلاح شد و به دائم تغییر پیدا کرد.

 

فعلاٌ که کار را با درخشان آغاز کردیم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. شاید در آینده اتفاق دیگری رخ بدهد. فعلاً سرمربی درخشان است و عبدی هم به او کمک می‌کند.

 وضعیت مالی باشگاه چطور است؟ چک اسپانسر پاس شده است؟

پیش از این و با توجه به مسئولیتی که در باشگاه پرسپولیس داشتم زیاد در جریان مسائل مالی قرار نداشتم و نمی‌دانم بازیکنان چقدر پول گرفتند یا اسپانسر چقدر پول پرداخت کرده است چون رسیدگی به این موارد جزو وظایف من نبود اما از امروز به این مسائل ورود مستقیم می‌کنم تا ببینم شرایط چطور است.

 با توجه به اینکه علی دایی برکنار شده حق و حقوقش چطور پرداخت می‌شود؟

مسلماً هر چه در قرارداد ذکر شده باشد را طبق عرف و ضابطه پرداخت می‌کنیم. در هیئت مدیره تفاهمی صورت گرفته که پول دایی کاملاً پرداخت شود.

 شنیده می‌شود وزارت ورزش و جوانان در برکناری رحیمی و دایی دخالت داشته است؟

با توجه به اینکه پیش از این من قائم مقام باشگاه پرسپولیس بودم به هیچ یک از جلسات هیئت مدیره دعوت نمی‌شدم و حضور نداشتم پس قاعدتاً نمی‌دانم در این جلسات چه گذشته است.

 در این شرایط خاص چه صحبتی با هواداران دارید؟

می‌خواهم به هواداران بگویم که من هم جزیی از باشگاه پرسپولیس هستم و نگرانی آنها را در این شرایط درک می‌کنم. تلاش می‌کنیم آنها را شاد کنیم. هواداران موفقیت پرسپولیس را می‌خواهند و ما هم در این راه قدم برمی‌داریم. هواداران مطمئن باشند که سرمایه عظیم باشگاه پرسپولیس هستند و وظیفه ما این است که آنها را از نگرانی خارج کنیم. من مخلص هواداران هستم.

 در مورد درگیری لفظی روز گذشته بین سیاسی و رحیمی در برنامه زنده تلویزیونی چه صحبتی دارید؟

رحیمی پیشکسوت ماست و هیچکس نمی‌تواند تلاش‌هایی را که او برای باشگاه انجام داده است، کتمان کند. ممکن است رحیمی از من ذهنیتی داشته باشد که باید این ذهنیت را برطرف کنم. چند سالی در باشگاه پرسپولیس حضور داشتم و با این باشگاه غریبه نیستم اما تأکید می‌کنم حفظ احترام رحیمی به عنوان بزرگ و پیشکسوت ما واجب است، چون خدمات خوبی را برای باشگاه پرسپولیس انجام داده است. در این مدت تمام سختی‌هایی که رحیمی متحمل شد را از نزدیک دیدم و می‌دانم زحمات زیادی کشیده است. توصیه‌ام به دوستان این است که به فکر آرامش پرسپولیس باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)