پرسپولیس نیوز: مهدی ترابی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم هواداران این فصل ویژه‌تر از ما حمایت کنند تا بتوانیم به چهارمین قهرمانی پیاپی برسیم.

مهدی ترابی پس از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در دیدار افتتاحیه رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر در این بازی سخت توانستیم به سه امتیاز برسیم. همیشه بازی اول سخت است و از اینکه توانستیم سه امتیاز را بگیریم و برنده شویم، خدا را شکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امیدوار است پرسپولیس در دیدارهای آینده عملکرد بهتری داشته باشد، ادامه داد: از هواداران تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند. امیدوارم آنها در فصل جدید به صورت ویژه‌تر حمایت‌مان کنند، چون سال سختی داریم. امیدوارم با کمک هواداران بتوانیم به چهارمین قهرمانی پیاپی برسیم.

ترابی درباره تفاوت تفکرات گابریل کالدرون و برانکو ایوانکوویچ گفت: تفکرات این دو مربی متفاوت است. البته برانکو یک مربی اروپایی بود و کالدرون از آمریکای جنوبی آمده است. ما هم امیدواریم با کالدرون موفق باشیم . فکر می‌کنم می‌توانیم به این مهم برسیم. هواداران هم از ما حمایت کنند تا در قهرمانی پوکر کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس درخصوص دیدار با پارس جنوبی تصریح کرد: بازی امروز خیلی بازی خوبی برای ما نبود. دیدار اول همیشه حساسیت خاص خود را دارد و ما هم دوست داریم با هر شرایطی که هست، سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)