سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که افشای قراردادهای بازیکنان توسط این سازمان انجام نمی‌شود.

سهیل مهدی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلی برای برگزاری دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: بازی‌ها را با همکاری باشگاه‌ها، هیئت‌های فوتبال و پلیس جلو می‌بریم. همکاران ما در ایفمارک و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال خیلی به ما کمک کردند. هجمه اولیه کرونا به حداقل رسیده است و ابتلایی در چند هفته اخیر نداشتیم. ان‌شاءالله به همین صورت باشد و مسابقات را به پایان برسانیم.

وی درباره نحوه برگزاری مسابقات در صورت ابتلای چند بازیکن تیمی به کرونا تصریح کرد: در این شرایط هم مطابق پروتکل‌ها رفتار می‌کنیم. ستاد مبارزه با کرونا باید ابتلا ابلاغیه بدهد تا بازی تیم موردنظر به تعویق بیفتد. اگر شرایط تیمی حاد باشد، تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا هستیم. امروز (شنبه) هفته بیست‌ونهم برگزار می‌شود که ابتلایی نداشتیم و تنها هفته پایانی لیگ برتر می‌ماند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در مورد زمان برگزاری فینال جام حذفی، با توجه به تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ خاطرنشان کرد: فینالیست‌ها باید مدتی منطقی برای استراحت داشته باشند و ما نمی‌توانیم فینال را دو یا سه روز بعد از نیمه نهایی برگزار کنیم. بعد از آن هم ایام شهات سیدالشهدا (ع) را داریم و سپس اردوی تیم ملی برگزار می‌شود. به جلسه‌ای با دراگان اسکوچیچ و مجوز او نیاز داریم تا در این باره تصمیم بگیریم.

بیشتر بخوانید
سخنگوی فدراسیون فوتبال: اردوی شهریورماه تیم ملی و بازی با ازبکستان در موعد مقرر برگزار می‌شود

مهدی در پاسخ به این پرسش که با توجه به در پیش نبودن دیدارهای رسمی تیم ملی، آیا ممکن است فینال جام حذفی در هنگام اردوی تیم ملی برگزار شود یا خیر، بیان کرد: تصمیم با اسکوچیچ است و اگر او به ما کمک کند، خیلی تشکر می‌کنیم. در این صورت فینال جام حذفی را برگزار خواهیم کرد.

وی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، در مورد افشای قرارداد شیخ دیاباته و بشار رسن گفت: این موضوع در درجه اول به مدیریت امور قراردادها در باشگاه‌های مذکور مربوط است. مجموعه فوتبال و سازمان لیگ در ۱۰ سال گذشته، امانتداری خود را اثبات کرده و سال‌هاست که مدارک و صورت‌های مالی باشگاه‌ها را در اختیار داریم. تاکنون چیزی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ منتشر نشده و به مدیریت امور قراردادهای باشگاه‌ها و جابه‌جایی‌های پیاپی برمی‌گردد. ما هم به این موضوع (انتشار قراردادها) نقد داریم و امیدوارم کمتر شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)