پرسپولیس نیوز : مهدی شیری، مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که تمام تلاش خود را خواهد کرد تا شرمنده هواداران نشود.

مهدی شیری، مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در اولین تمرین تیمش اظهار داشت: خوشحالم که در جمع باشگاه بزرگ پرسپولیس و کنار این کادرفنی هستم. امیدوارم روز به روز شرایط تیم بهتر شود و این فصل هم نتیجه‌ای خوب را رقم بزنیم.

وی درباره اینکه فسخ قراردادش را از باشگاه پیکان گرفته است تا بدون مشکل در تمرینات پرسپولیس حاضر شود، گفت: دقیقاً. دو روز پیش کارهای فسخ قراردادم را انجام دادم. دیروز صبح پیش مدیرعامل باشگاه پیکان رفتم، صحبت کردم و فسخ قراردادم را گرفتم و امروز هم در خدمت پرسپولیس هستم.

مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس که در تمرین امروز در بازی درون تیمی حاضر شده بود در این خصوص خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که در جمع این بازیکنان هستم. بازیکنان و کادر قوی هستند و من هم تلاشم را می‌کنم تا برای باشگاه بزرگ پرسپولیس مؤثر باشم.

شیری در پاسخ به این سؤال که آیا قول می‌دهد که سمت راست پرسپولیس را تضمین کند، گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم و هر چه در توان دارم می‌گذارم که شرمنده هواداران نشوم.

وی در واکنش به این مسئله که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس و مارکو، مربی بدنساز این تیم بسیار سختگیر هستند و آیا خود را آماده سختگیری این مربیان کرده است یا نه، اظهار داشت: بله، قبل از اینکه لیگ شروع شود ۱۰ روز در خدمت پرسپولیس بودم و با آقای مارکو هم کار کردم. کار او حرفه‌ای است و برانکو هم نیازی به تعریف من ندارد و با نتایجی که گرفته است همه او را تحسین می‌کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس همچنین به هواداران این تیم گفت: خوشحالم در جمع هواداران پرسپولیس هستم و تلاشم را می‌کنم تا رو سفید باشم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)