رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: ورزشگاه‌های سردار شهید سلیمانی سیرجان و نقش جهان اصفهان شرایط حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر را دارند.

سهیل مهدی سه‌شنبه در جریان بازدید از ورزشگاه تختی آبادان ظهار کرد: برای حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر باید شرایط از جمله ورودی و سامانه بلیط مهیا باشد که متاسفانه تاکنون ورزشگاه‌های تیم‌های لیگ برتری این شرایط را فراهم نکرده‌اند.

وی افزود: تنها ورزشگاه‌های نقش جهان اصفهان و سردار شهید سلیمانی سیرجان شرایط حضور بانوان در مسابقات را دارند هر چند باید سامانه خرید بلیط برای آنها تعریف شود.

مهدی روند آماده سازی ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی در مسابقات لیگ برتر را مناسب توصیف کرد و گفت: این ورزشگاه در طول سال به نگهداری نیاز دارد زیرا از قدمت بالایی برخوردار است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بیان کرد: ورزشگاه تختی آبادان در فصل جاری می‌تواند میزبان بازی‌های خانگی تیم صنعت‌نفت آبادان باشد اما پیمانکار مجموعه باید نظر دهد که در بازی هفته اول شرایط میزبانی مهیا است.

وی اظهار کرد: هواداران آبادانی تنور لیگ برتر را با حضور در ورزشگاه گرم می‌کنند و یکی از بی حاشیه‌ترین تماشاگران در فوتبال ایران هستند.

مهدی گفت: فوتبال در خون و رگ مردم آبادان جاری است و حق آنهاست که در بازی‌های خانگی تیم صنعت‌نفت حضور داشته باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)