پرسپولیس نیوز: سرپرست مسابقات لیگ برتر گفت:بلیت فروشی کلا به باشگاه ها واگذار شده و من در جریان ریز مسائلش نیستم اما مطلع شدم که مشکلات حل شده است.

سهیل مهدی قبل از شهرآورد اظهار داشت:امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم و منجر به اتفاقات خوب شود و این ۲ نماینده خوب فوتبال ایران به همراه ۲ نماینده دیگر راهی آسیا شوند. امیدوارم ۲ نماینده از این ۴ نماینده ایران را در فینال آسیا ببینیم.

وی افزود: کار توسط نیروهای امنیتی و یگان ویژه به خوبی انجام می شود و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و هواداران دو تیم با یک خاطره خوب ورزشگاه را ترک کنند.

مهدی در خصوص مشکلات بلیت فروشی نیز گفت: بلیت فروشی کلا به باشگاه ها واگذار شده و من در جریان ریز مسائلش نیستم اما مطلع شدم که مشکلات حل شده است.

همچنین مدیر سامانه بلیت فروشی باشگاه‌های سراسر کشور با بیان این که پس از رفع اختلالی در اینترنت‌های سیار در ۸ ساعت گذشته بیش از ۲۰ هزار بلیت فروخته شده است، گفت: تا این لحظه پرسپولیسی‌ها در خرید بلیت پیشروتر از استقلالی‌ها بودند.

علی اصغر انتظار خیر با اشاره به رفع اختلال در اینترنت‌های سیار و سامانه برای خرید بلیت شهرآورد ۹۱ اظهار کرد: در ۸ ساعت گذشته که اختلال سامانه و اینترنت‌های سیار برطرف شده است، بیش از ۲۰ هزار بلیت به فروش رفته است. به طوری که تا این لحظه که حدود ۳ ساعت به شروع دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس زمان باقی مانده، ۵۱ هزار بلیت توسط هواداران این دو تیم خریداری شده است.

وی با بیان این که در خرید بلیت پرسپولیسی‌ها پیشروتر از هواداران استقلال بوده‌اند، گفت: از ۵۱ هزار بلیتی که تا این لحظه به فروش رفته است بیش از ۲۷ هزار بلیت توسط پرسپولیسی‌ها و ۲۳ هزار بلیت هواداران استقلال خریده شده‌اند.

مدیر سامانه بلیت فروشی باشگاه‌های سراسر کشور خاطرنشان کرد: پس از اتمام بلیت فروشی در طبقه اول ورزشگاه آزادی که در حدود ۳۷ هزار بلیت فروخته شده ، بلیت‌های طبقه دوم آزادی در حال فروش است که ما در مجموع فروش ۵۷ هزار بلیت را پیش‌بینی کردیم مگر این که استقبال زیاد باشد در آن صورت ۶۵ هزار بلیت فروخته خواهد شد تا شرایط حضور تمام هواداران در ورزشگاه آزادی فراهم شود.

انتظار خیر در پایان گفت: تا این لحظه هیچ فردی بدون بلیت وارد ورزشگاه نشده و نظم و انضباط خوبی برای ورود هواداران به ورزشگاه آزادی در شهرآورد ۹۱ حاکم است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)