پرسپولیس نیوز : دروازه بان سابق پرسپولیس گفت:نوراللهی تصمیم شخصی اش را گرفت و نباید روی این موضوع حساس بود.

سوشا مکانی درباره حضورش در ورزشگاه آزادی اظهار داشت:به هر حال عشق من پرسپولیس است.بابت قهرمانی نیم فصل تبریک می گویم.امیدوارم این روند را ادامه بدهند و قهرمانی فصل را جشن بگیرند.به دوستان قدیمی ام تبریک می گویم.

وی ادامه داد:من یک هوادار هستم و بودم و خواهم بود.امروز دیدیم که جای نگرانی وجود ندارد.من به عنوان یک هوادار از قهرمانی تیمم خوشحال می شوم.برای یک بازی نه چندان سخت این همه هوادار آمده بودند.امیدوارم قهرمانی را جشن بگیریم.

دروازه بان تیم ملی درباره جدایی احمد نورالهی و امید عالیشاه از پرسپولیس گفت:من درباره این مسائل نظر نمی دهم.نمی شود روی این بحث ها اسم وداع گذاشت.همین شرایط برای حسین ماهینی هم بود.هر بازیکنی باید خدمت سربازی اش را طی کند.تراکتورسازی هم تیم قدرتمندی است اما به دلیل نزدیکی دو تیم حساسیت هایی به وجود آمده است.نوراللهی تصمیم شخصی اش را گرفت و نباید روی این موضوع حساس بود.پرسپولیس از رفتن بازیکن ضرر نمی کند و بازیکنانی که رفته اند می توانند جایگزین های خوبی داشته باشند.

مکانی درباره آینده اش در میوندالن بیان داشت:من دو فصل دیگر با میوندالن قرارداد دارم و تصمیم گیری خود من نیستم.50 درصد من می توانم تصمیم بگیرم و برای هر تصمیمی باید نظر باشگاه را بگیرم.پیشنهاد دارم.نمی توانم بگویم از کجا ولی از لیگ برتر نروژ پیشنهاد دارم.خودم تصمیم گیر نیستم و با در نظر گرفتن همه مسائل تصمیم می گیریم.امیدوارم تصمیم نهایی را بگیریم.

وی درباره برگزاری بازی در هوای آلوده گفت:من در این باره نظر نمی دهم اما فکر می کنم اگر قرار باشد در هوای آلوده بازی نکنیم باید در 365 روز سال بازی نکنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)