پرسپولیس نیوز : نامه درخواست باشگاه سایپا برای میزبانی بازی با پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی به شورای تامین استان تهران ارسال شد.

تیم سایپا در هفته بیست و یکم لیگ برتر پنجشنبه هفته جاری 29 بهمن میزبان تیم پرسپولیس است. طبق اعلام قبلی سازمان لیگ قرار است این دیدار در ورزشگاه تختی تهران برگزار شود. این درحالی است که مسئولان باشگاه سایپا خواستار برگزاری این دیدار در ورزشگاه خانگی شان شده اند.

براساس این گزارش باشگاه سایپا به همین منظور نامه ای به سازمان لیگ ارسال کرده تا در صورت موافقت این دیدار در ورزشگاه دستگردی انجام شود. سازمان لیگ هم نامه باشگاه سایپا را به شورای تامین استان تهران ارسال کرده تا پس از آن در این باره تصمیم قطعی اتخاذ شود.

 

مدیر عامل باشگاه سایپا می‌گوید این باشگاه قصد دارد دیدار خانگی‌اش برابر پرسپولیس را در ورزشگاه دستگردی برگزار کند.

 

بیت الله رضایی درباره این که دیدار تیمش برابر پر‌سپولیس از هفته‌ بیست و یکم لیگ برتر فو‌تبا‌ل ایران در کجا برگزار خواهد شد، اظها‌ر کرد: ورزشگاه خانگی ما همان ورزشگاه دستگردی (پاس قوامین) است، بنا‌بر‌این دیدارهای خانگی‌مان باید در اینجا برگزار شود. بر این اساس دیدار ما مقابل پر‌سپولیس در ورزشگاه دستگردی برگزار می‌شود.

 رضایی در پاسخ به این پرسش که آیا شورای تامین با درخواست شما مبنی بر برگزاری بازی در ورزشگاه دستگردی موافقت کرده است یا خیر، گفت: چرا شورای تامین نباید با این درخواست موافقت کند. آنها با برگزاری دیدار پر‌سپولیس در شهر قدس موافقت کردند، حال نمی‌توانند امنیت ورزشگاه دستگردی که مالکیت آن در اختیار نیروی انتظامی است را برقرار کنند؟ از نظر ما بازی در ورزشگاه دستگردی برگزار می‌شود.

 رضایی درباره این که آیا توافقی با مسئولان باشگاه پر‌سپولیس برای برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی انجام داده است یا خیر، گفت: ما اعلام کرده‌ایم و گفتیم اگر قرار بر این باشد که در ورزشگاه آزادی بازی کنیم نباید هیچ گونه هزینه‌ای برای ورزشگاه پرداخت کنیم ، زیرا همان طور که گفتم ورزشگاه خانگی ما دستگردی است.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)