سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از برتری مقابل صبا گفت: هواداران ما حالا مزد حمایت همه جانبه‌ از تیم‌شان را گرفتند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، افشین ناظمی در نشست خبری بعد از بازی با صبا گفت: بازی خوبی بود صبا هم خوب بازی کرد و به مایلی کهن تبریک می گویم اما بازیکنان ما هم خوب عمل کردند چیزهایی که در طول هفته با آن‌ها کار کردیم به خوبی اجرا گذاشتند التبه از هوادارانمان ممنونم چرا که صبر و تحمل هوادارانمان جواب داد و مزد حمایت‌هایشان را گرفتند. بازیکنان ما در اواخر بازی امروز بازی را تمام شده می‌دیدند به همین دلیل در اواخر وقت یک گل دریافت کردیم من این برد را به همه مردم گیلان تبریک می‌گویم.

وی در ادامه گفت: ما در زمان‌هایی که برتری عددی بر روی دروازه حریف داریم باید سرعت عمل هم داشته باشیم. من فکر می کنم که وقتی بازیکنان برتری عددی را می‌بینند سرعت لازم را ندارند که کار را تمام کنند ما در نیمه اول با یک سیستم و یک تاکتیک به مصاف حریف رفتیم ولی در نیمه دوم با تعویض و تغییر تاکتیک بازی را بردیم. ما از افشین چاووشی امروز در گوش چپ استفاده کردیم البته او خوب بازی کرد. ما شش بازیکن آسیب دیده داریم و مجبوریم در بعضی از پست‌ها از بازیکنان غیر تخصصی استفاده کنیم.

سرمربی تیم داماش در پایان گفت: کبه بازیکن خوبی است و هفته به هفته بهتر می‌شود. پست تخصصی او پشت مهاجم بازی کردن است. امروز هم برای ما خوب کار کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)