هفته يازدهم بوندس ليگا با برگزاري ديدارهاي يک شنبه شب به پايان رسيد.

 هفته يازدهم بوندس ليگا با ديدار هاي يک شنبه شب به پايان رسيد و در اين هفته مدعيان اصلي اين فصل به برتري دست يافتند.

نتايج ديدارهاي هفته يازدهم:

ماينتس 2 – 1 نورنبرگ

در نخستين ديدار اين هفته ماينتس موفق شد در ادامه نتايج خوب خود از سد نورنبرگ عبور کند و با 17 امتياز رتبه 7ام جدول را از آن خود کرد.

شالکه 2 – 1  وردربرمن

شالکه موفق شد در ديداري دشوار و در حاليکه با يک گل از ميهمان عقب افتاده بود به برتري 2 بر 1 برسد گلزن کيرشني ها با اين برتري توانستند فاصله ي امتيازي با بايرن را حفظ کنند.

آوگسبورگ 1 – 3 بوروسيا دورتموند

بوروسيا دورتموند در هفته يازدهم بوندس ليگا ميهمان اوگسبورگ قعرنشين شاگردان يورگن کلوپ با برتري در اين ديدار و گلزني هاي لواندوفسکي موفق شدند با 19 امتياز به مکان چهارم صعود کنند و در يک قدمي آينتراخت قرار گيرند

دوسلدورف   1- 1 هوفنهايم

فرايبورگ 0 – 0 هامبورگ

بايرن مونيخ  2 – 0 فرانکفورت

در مهمترين ديدار شنبه شب بايرن مونيخ ميزبان آينتراخت فرانکفورت بود باوارياييي ها در اين بازي به نظر خسته مي رسيدند با اين وجود توانستند در ديداري دشوار به برتري 2 بر صفر مقابل فرانکفورت دست يابند تا با دهمين پيروزي خود در يازدهمين هفته 30 امتيازي شده و به صدرنشيني خود ادامه دهد.

  اشتوتگارت 2 – 4 هانوفر

جدال يک شنبه شب اشتوتگارت مقابل هانوفر يکي از نزديک ترين بازي هاي اين هفته بود دو تيم تنها با يک امتياز اختلاف رده هاي 6ام و 11ام جدول را در اختيار داشتند اشتوتگارت در خانه نتايج خوبي بدست آورده بود اما در عين ناباوري مقابل شاگردان اسلومکا شکست سنگيني پذيرفت تا با دو پله سقوط در مکان 13ام جدول جاي گيرند.

گروترفورث  2-  4 مونشن گلادباخ

وولفسبورگ 3 – 1 بايرلورکوزن

وولفسبورگ پس از اخراج ماگات روندي صعودي را طي کرده است و در آنسوي ميدان بايرلورکوزن نيز شرايط خوبي را هفته هاي گذشته تجربه کرد آنها موفق شده بودند با برتري مقابل بايرن و ماينتس به رده چهارم صعود کنند اما اين ديدار شگفتي همگان را برانگيخت و وولفسبورگ در يا بازي برتر موفق شد سامي هوپيا و شاگردانش را با شکست بدرقه کند.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)