پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو برد متوالی این تیم مقابل نفتی ها باعث شد انگیزه برای بازی با استقلال به بالاترین حد برسد.

محمد نصرتی در گفتگو با مهر، درباره دو پیروزی متوالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان گفت: بردهای اینچنینی برای کسب اعتماد به نفس در آستانه دربی خیلی مهم است. پرسپولیس حالا به آمادگی کامل رسیده و با اعتماد به نفس بالا با استقلال بازی می‌کند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: زوج علی نعمتی و فرشاد فرجی در قلب دفاع خوب شده اند. با این حال دربی شرایط خاص خودش را دارد و لازم است بازیکنان با تجربه بازی کنند.

وی تاکید کرد: قطعا در این بازی حضور سیدجلال حسینی خیلی به درد می‌خورد اما او فعلا مصدوم است و نبودن او محتمل‌تر از بازی کردنش است. خط دفاعی پرسپولیس جوان شده است و نیازمند تمرکز برای هر بازی است تا در لحظات حساس روی به بازی احساسی نیاورد.

نصرتی درباره استفاده از وحید امیری در برخی بازی‌ها به عنوان مدافع چپ تاکید کرد: آقای گل محمدی زمانیکه تیمش برتر از حریف است و کنترل بازی را در اختیار دارد وحید امیری را به دفاع می‌آورد تا نفرات بیشتری را برای خط حمله وارد زمین کند. او با این تاکتیک هم جلوی ضد حملات را می‌گیرد و هم از سرعت وحید امیری استفاده می‌کند.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران درباره صحبت‌های حمید سجادی وزیر ورزش مبنی بر بی ربط بودن تصمیمات مدیریتی با نتایج فنی پرسپولیس گفت: آیا عدم استفاده از بازیکنان تاجیکی به ضرر کادر فنی پرسپولیس است یا نه؟ این محرومیت هم به خاطر اشتباهات مدیریتی بوده است. کاملا واضح است که همه چیز در فوتبال مثل یک زنجیره به هم متصل است تا تیم‌ها بتوانند نتیجه بگیرند. پرسپولیس باید به ثبات مدیریتی لازم برسد تا موفقیت‌هایش را ادامه دهد.

او در پایان درباره دیدار استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی خوبی خواهیم داشت اما هر کس کمترین اشتباه فردی را داشته باشد به پیروزی نزدیک تر خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)