پرسپولیس نیوز : محمد نصرتی، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد برانکو ایوانکوویچ بهترین مربی خارجی است که بعد از انقلاب به ایران آمده است.

محمد نصرتی درباره پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۹ تهران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود، درست است پرسپولیس بازی را خوب شروع نکرد و در ۲۰ دقیقه ابتدایی جریان بازی در اختیار استقلال بود،‌ اما تیم برانکو توانست روی یک ضربه ایستگاهی به گل برسد و بعد از آن با اعتماد به نفس بیشتری بازی کرد.

وی افزود: پرسپولیس به چیزی که می‌خواست رسید و برنده دربی شد. بعد از اینکه پرسپولیس دو فصل قهرمان ایران شده بود،‌ همه فکر می‌کردند این تیم نمی‌تواند روند خود را ادامه دهد. با شناختی که از برانکو دارم،‌ او بهترین مربی خارجی‌ای است که بعد از انقلاب به ایران آمده است. برانکو به لحاظ فنی و شخصیتی فوق‌العاده است و تیمش از هر لحاظی تقویت کرده است.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس قهرمانی این تیم پس از پیروزی در دربی ۸۹ عنوان کرد: شانس پرسپولیس و تراکتورسازی از سایر تیم‌ها بیشتر است. تراکتورسازان هم با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند، تمام تمرکزشان روی لیگ است و امیدوارم یکی از این دو تیم در پایان فصل به مقام قهرمانی برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)