هافبک پرسپولیس می‌گوید بازی با تیم‌های عربستانی واقعاً سخت است به‌ویژه اینکه در یک کشور عربی این مسابقه برگزار شود.

به نقل از خبر ورزشی، آن‌طور که از شواهد و قرائن پیداست سیامک نعمتی، مدافع راست پرسپولیس در دیدار با التعاون عربستان خواهد بود. مهدی شیری که با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند، نمی‌تواند در این دیدار بازی کند، بنابراین یحیی گل‌محمدی چاره‌ای جز استفاده از سیامک نعمتی در پُست غیرتخصصی و دفاع راست ندارد. با این وجود سیامک مشکلی برای بازی در دفاع راست نداشته و… شنیدن تازه‌ترین حرف‌های شماره ۸۸ پرسپولیس خالی از لطف نیست.

سیامک نعمتی خاطرات خوبی از لیگ قهرمانان آسیا دارد و حالا دوباره قرار است این رقابت‌ها از سر گرفته شود. صحبتی در این رابطه نداری؟
شما لطف دارید. لیگ قهرمانان آسیا مسابقات سخت و نفس‌گیری است. بهترین تیم‌های کشور‌های مختلف آسیایی وارد این رقابت‌ها می‌شوند و شرایط خاص خودش را دارد.

سه‌شنبه و در اولین بازی خود در این دوره مسابقات باید برابر التعاون عربستان بازی کنید. این مسابقه را چطور می‌بینی؟
بازی با تیم‌های عربستانی واقعاً سخت است به‌ویژه اینکه در یک کشور عربی این مسابقه برگزار شود. با این وجود ما تصمیم گرفتیم بهترین نمایش خود را ارائه بدهیم. می‌خواهیم ثابت کنیم بهترین تیم ایران هستیم.

التعاون هم ظاهراً چند بازی آخر خود در لیگ عربستان را باخته است؟
این مسائل خیلی اهمیت ندارد. کادر فنی ما بازی‌های این تیم را آنالیز کرده و به خوبی با نقاط قوت و ضعف التعاون آشنا شده‌اند. ان‌شا‌ءا… بتوانیم یک بازی خوب توأم با موفقیت را برابر این تیم عربستانی به نمایش بگذاریم.

شما بازی‌های قبلی خودتان را به الدحیل ۲- صفر باختید و با الشارجه امارات هم مساوی کرده اید.
بله، البته به نظر من حق ما برابر الدحیل شکست نبود و یک مقدار غافلگیر شدیم. امیدوارم با همت بچه‌ها و دعای هواداران پرسپولیس بتوانیم اولین برد آسیایی این فصل لیگ قهرمانان خود را برابر تیم عربستانی جشن بگیریم.

قرار است تو در این دیدار دفاع راست باشی؟
هر تصمیمی آقا یحیی بگیرید من تابع هستم و هرجایی بخواهد بازی می‌کنم.

مهدی شیری ظاهراً به این دیدار نمی‌رسد. یک‌جور‌هایی به نظر می‌رسد سیامک نعمتی آچارفرانسه پرسپولیس باشد. این‌طور نیست؟
آچار فرانسه نه، من سرباز پرسپولیس هستم.

ولی تو یک هافبک هستی و طبعاً بازی تو در خط دفاعی شاید عملکرد تو را…
مهم نیست. ما درپرسپولیس یاد گرفتیم نتیجه گرفتن تیم از هر چیزی مهم‌تر است. الان شاید تیم نیاز داشته باشد که من در دفاع راست بازی کنم و شاید روزی دیگر هافبک باشم. تلاش می‌کنم و هدف من این است بازیکن مفیدی باشم.

ظاهراً هتلی که در آن اقامت دارید شرایط خیلی مناسبی ندارد. درست است؟
به هرحال این وضعیتی است که وجود دارد. کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته به دلیل شیوع ویروس کرونا بازی‌ها را درکشور قطر و به صورت متمرکز برگزار کند، اما اوضاع میزبانی اصلاً خوب نیست. هتل ما خیلی جالب نیست و غذا و سایر موارد هم که… البته ما فقط به بازی‌های تیم خودمان فکر می‌کنیم.

صادر نشدن ویزای ۷ عضو پرسپولیس برای میزبان جام جهانی، فاجعه بود. قبول نداری؟
واقعاً این اتفاقات زشت است. کشور قطر میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ است و باید شرایط بهتری برای مهمانان ایجاد کند. البته به لطف سفیر ایران در قطر این مشکل حل شد ولی جالب نبود.

شما دو بازی با التعاون، یک مسابقه با الدحیل و یکی هم با الشارجه داریم. به نظرت کدام‌یک سخت‌تر است؟
در لیگ قهرمانان آسیا بازی آسان وجود ندارد. همه تیم‌ها بهترین‌های کشور خود بوده و با تمام وجود بازی می‌کنند. بنابراین ما هم باید با همه توان بازی کنیم.

در پایان می‌خواستیم نتیجه بازی با التعاون را پیش‌بینی کنید؟
فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما ما برای برد و سه امتیاز وارد زمین می‌شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)