سیامک نعمتی می‌گوید تا زمانی که پرسپولیس او را بخواهد در این تیم خواهد ماند.

سیامک نعمتی هافبک راست تیم پرسپولیس پس از امضای قرارداد جدید و در مقابل ساختمان باشگاه گفت‌وگویی را با خبرنگاران انجام داد و در ابتدای صحبت‌هایش گفت: خیلی خوشحالم که دوباره توانستم بیایم خانه خودم تا با باشگاه بزرگ پرسپولیس قرارداد ببندم. اول یک چیزی بگویم؛ چند وقتی بود که رسانه‌ها زدند مشکلاتی پیش آمده و سیامک نیامد تمدید کند اما من بعد از بازی آخر مسافرتی داشتم و وقتی از باشگاه تماس گرفتند، بلیت گرفتم تا بیایم و تمدید کنم. خواستم در جریان باشید و من آن اخبار را تکذیب می‌کنم.

هافبک شماره ۸۸ پرسپولیس در مورد حضور بازیکنان پرستاره و تاثیر آنها بر تصمیم نعمتی برای تمدید اظهار داشت: صددرصد بازیکنانی که آمدند در تمدید من هم تاثیر داشتند چون امسال فکر کنم لیاقتش را داریم قهرمان لیگ برتر شویم و امیدوارم قهرمانی لیگ برتر و حذفی را به هواداران تقدیم کنیم. پارسال شرمنده آنها شدیم و امیدوارم در کنار هم جشن بگیریم.

این بازیکن در مورد مذاکره با سایر تیم‌ها توضیح داد: پیشنهاد هست اما هیچ مذاکره‌ای با آنها نداشتم و وقتی آمدم پرسپولیس هم بحث مالی نداشتم. من همیشه وسط فصل تمدید می‌کردم اما امسال شرایط طوری بود که الان تمدید کردم. بعد از صحبت با باشگاه هم به این جمع بندی رسیدیم که در پرسپولیس بمانم و با افتخار پیراهن این تیم را بپوشم.

وی در خصوص امضای قرارداد با پرسپولیس ادامه داد: آرزوی هر بازیکنی است که در باشگاه بزرگ پرسپولیس حضور داشته باشد و من افتخار می‌کنم اینجا هستم و خداراشکر می‌کنم که حضورم 6ساله شد و با این تمدید تا هفت سال می‌شود. تا وقتی هواداران، باشگاه و کادرفنی بخواهند در پرسپولیس می‌مانم.

هافبک راست سرخ‌پوشان درباره جذب اسماعیلی‌فر و حضورش در یک پست جلوتر گفت: اصلا بحث رقیب نیست و صحبتی درباره فیکس و ذخیره انجام نشده و به نظرم حرفه‌ای نیست. من قلبی پرسپولیس را دوست دارم و وقتی دوباره پیشنهاد تمدید به دستم رسید، با افتخار آمدم و در خدمت پرسپولیس هستم.

نعمتی با اشاره به اینکه آیا برای حضور در جام جهانی امیدوار است، عنوان کرد: امسال یکی از مهم‌ترین سال‌های فوتبالی همه است و همه بازیکنان دوست دارند در جام جهانی باشند. آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم و امیدوارم شرایط طوری باشد که من هم در تیم ملی باشم.

او درباره شماره پیراهنش گفت: همیشه از اول ۸۸ را پوشیدم و تا روزی که در خدمت پرسپولیس باشم این پیراهن را خواهم پوشید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)