هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطالبات سال قبل پرداخت شده اما پرداختی امسال هنوز به هفته نهم نرسیده است.

سیامک نعمتی پس از تساوی پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. اما متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را به دست آوریم. شرمنده هواداران شدیم. مقداری از صدر فاصله گرفتیم. امیدوارم در هفته‌های بعد این مساوی را جبران کنیم و بتوانیم به صدر برگردیم.در کل موقعیت زیادی داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم.

وی در مورد گل دوم تیم هوادار گفت: این گل را از پشت دیدم و احساسم این است که دست برخورد داشته، سرعت توپ آنقدر بالا بود که تشخیص دادنش سخت بود اما اگر VAR بود راحت می‌توانستند هند او را تشخیص بدهند.

نعمتی در مورد زمان ورودش به زمین عنوان کرد: این تشخیص کادر فنی است و هر موقع صلاح بدانند وارد زمین می‌شوم و جانم را هم برای پرسپولیس می‌گذارم. امشب از حدود دقیقه ۸۸ به زمین رفتم ان‌شاءالله در هفته‌های بعد بیشتر بازی کنم.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه باشگاه پرداختی به بازیکنان داشته و آیا الان اوضاع مالی خوب است، خاطرنشان کرد: منظورتان از خوب است چیست؟ پارسال را تسویه کردند و کم پیش می‌آمد که پرسپولیس تسویه کند. ما همیشه ۵- ۶ ماه دنبال پول‌های فصل قبل‌مان بودیم. امسال خدا را شکر پول سال قبل را دادند ولی الان هفته نهم هستیم فکر می‌کنم پرداختی هنوز به هفته نهم نرسیده است.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد مجید صدری راضی است، گفت: تا اینجا هر کاری از دستش برمی‌آمده انجام داده است. امیدوارم از این به بعد هم موفق باشد چون اگر او به تیم کمک کند بچه‌ها هم با روحیه بهتری بازی می‌کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)