مدافع پرسپوليس زننده اولین گل این تیم در فصل جدید لقب گرفت و اکنون در خصوص حواشی مربوط به آن صحبت کرد.

پرسپوليس موفق شد اولین دیدار فصل را با تک گل علی نعمتی روی پاس دیدنی سروش رفیعی به سود خود پایان دهد. شاید کمتر کسی تصور گلزنی نعمتی آن هم به این شکل را می‌کرد، اما مدافع چپ سرخ‌ها که پیش فصل آماده‌سازی پرماجرایی را پشت سر گذاشته، با یک فرار دیدنی و در نهایت ضربه چیپ تیمش را به یک برد ارزشمند رساند و اکنون در خصوص حواشی مربوط به آن با به صحبت پرداخت.

اولین بازی در استادیوم آزادی و اولین برد فصل. گل زیبایی هم به نام خودت ثبت کردی.
ما برای برد وارد زمین شده بودیم و از این موضوع مطمئن بودیم. خیلی خوشحالم که اکنون این برد با گل من رقم خورد و یک حس فوق العاده برای من بود. روزهای سختی را پشت سر گذاشته بودم و به این گل نیاز داشتم.

اصلا استراحت نداشتی؛ بعد از فصل بلافاصله تحت جراحی قرار گرفتی و بعد از آن هم بدون تعطیلی وارد فصل جدید شدی.

خب در هفته‌های پایانی فصل دچار آسیب‌دیدگی شدم و کاملا حرفه‌ای بود که ابتدا به دنبال روند درمانی خودم باشم. نمی‌خواستم زمان را از دست بدهم. برای به دست آوردن پیراهن پرسپوليس از خیلی چیزها گذشتم و این افتخار نصیبم شده و نباید و نمی‌خواهم یک لحظه از آن جدا شوم. وقت برای تفریح و استراحت و تعطیلات زیاد است و من تمام حس و زندگی‌ام را روی پرسپوليس گذاشته‌ام. روزهای سختی بود و خوشحالم که اکنون به جمع تیم برگشته‌ام. جا دارد از اعتماد کادرفنی و خصوصا آقای گل‌محمدی که در تمام این روزها در کنارم بودند و به من اعتماد کردند نیز تشکر کنم ‌و خوشحالم که پاسخ اعتماد آنها را دادم. هنوز کار زیادی داریم و ابتدای فصل است و قطعا اتفاقات بهتری نیز پیش رو خواهد بود.

درباره گل تو اما بحث زیاد است و از سوی تیم رقیب گفته می‌شد آفساید بود.
خودتان که هر چه کارشناس بود را گیر آوردید و نظر گرفتید. خوشبختانه نظر خیلی‌ها این بود که آفساید نبود و به نظر خودم هم کمک داور بهترین تصمیم را گرفت. من وقتی سروش توپ را گرفت با توجه به شناختی که از او داشتم فرار کردم و توپ را گرفتم و به نظرم آفساید نبود.

البته گل زیبایی هم زدی و شاید بهتر است بگوییم اصلا انتظار آن را نداشتیم!
نه خیالتان راحت و از این به بعد بیشتر انتظار داشته باشید! در بازی‌های پیش فصل و فکر کنم بازی با نساجی بود که دقیقا به همین شکل از سمت چپ فرار کردم و گل زدم و با آن بیگانه نیستم. پاس سروش را مگر می‌شود گل نکرد؟ خدایی بازیکنان باهوشی داریم و همه آنها مهندس هستند و چشم بسته پاس گل می‌دهند.

ولی ضربه چیپ از تو که خصوصیاتی دفاعی داری کمی بعید بود.
خب وقتی احمد (گوهری) را روبروی خودم دیدم، راهی جز این ضربه نداشتم و خیلی زود تصمیم گرفتم و خوشبختانه گل شد. گفتم که از این به بعد انتظار داشته باشید و همه ما برای خوشحالی هواداران آماده هستیم. بخش بد ماجرای بازی مقابل آلومینیوم اما عدم حضور هواداران بود. خودمان برای حضور دوباره و بازی با حمایت آنها لحظه شماری می‌کردیم و مطمئن باشید اگر آنها بودند اتفاقات بهتری هم می‌افتاد و بازی مهیج‌تری را شاهد بودید. ما همگی امیدواریم آنها را یک بار دیگر در کنار خودمان داشته باشیم و برای یک فصل دیگر و قهرمانی بجنگیم.

به عنوان یک مدافع میانی برایت سخت نیست پست مدافع چپ و اینکه همیشه باید آن جلو باشی و ارسال و…؟

خب همه چیز به تصمیم کادرفنی بستگی دارد. من به عنوان سرباز پرسپوليس و کسی که این تیم را با قلبم انتخاب کرده‌ام واقعا برایم فرقی نمی‌کند که کادرفنی چه مسئولیتی برعهده من بگذارد. دوست دارم این پیراهن را بپوشم و جزئی از تیم باشم. هر لحظه هم تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و هواداران را راضی کنم. اگر اشتباهی هم داشته باشم از هواداران عذر می‌خواهم، اما واقعا از ته قلبم بابت این هواداران احساس غرور می‌کنم که هر لحظه در کنار ما هستند و بزرگ‌ترین حامی ما محسوب می‌شوند.

و پوشیدن پیراهن شماره چهار؟
خب پیراهن شماره شش را داشتم، اما با حضور کنعانی و درخواستش آن را به او دادم. شماره چهار را به عشق آقا سید (جلال حسینی) و آقا یحیی گل‌محمدی که روزی این شماره را در پرسپوليس در اختیار داشتند انتخاب کردم. یک چیزی بگویم؟ سانت به سانت این پیراهن برایم ارزشمند و مقدس است و اینکه افتخار پوشیدن آن نصیبم شده همیشه قدردان هستم و اینکه چنین شماره‌ای نصیبم شده احساس مسئولیت بیشتری می‌کنم و امیدوارم بهترین نمایش و عملکرد را داشته باشم.

و حضورت در باشگاه وقتی مصدوم بودی شایعات زیادی به همراه داشت.
از من برای صحبت برای تمدید قرارداد دعوت شده بود و همان لحظه هم گفتم. من زمانی که آمدم رقم رضایتنامه‌ام را خودم دادم و هیچوقت از این تصمیم ناراحت نیستم و حتی افتخار هم می‌کنم. با این حال امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد و مثل همیشه با انگیزه و بالاترین توان برای پرسپوليس و هوادارانش خواهم جنگید.

و جدال هفته آتی مقابل تراکتور؟
بازی سختی خواهد بود. تراکتور کاملا تقویت شده و ستاره‌ها و بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است. بازی در تبریز نیز همیشه سخت بوده اما ما به دنبال اتفاقات خوبی خواهیم بود و برای این مهم تلاش می‌کنیم. باید در هفته‌های ابتدایی امتیازات را جمع کنیم تا در شرایط مناسبی لیگ را دنبال کنیم و به هدفی که داریم نزدیک شویم. ما می‌خواهیم قهرمان شویم و این هدف همیشگی ما خواهد بود و غیر از این نیز چیزی در ذهن ما نیست. با حمایت هواداران، همراهی مدیریت و تدابیر کادرفنی و تلاش بازیکنان برای این هدف می‌جنگیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)