مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مگر تیمی بهتر از پرسپولیس هم هست که بخواهیم به آن فکر کنیم؟‌ دوست دارم در این تیم بمانم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در یک بازی به‌یادمانندی در حالی که نیمه نخست با نتیجه ۳ بر صفر از استقلال خوزستان عقب بود در نیمه دوم ۴ گل زد تا بتواند حریف خود را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد.

در آغاز نیمه دوم اوسمار ویرا ۳ تغییر در ترکیب پرسپولیس انجام داد که یکی از آنها ورود علی نعمتی به جای فرشاد فرجی در قلب خط دفاعی بود. وی موفق شد تاثیر بسزایی در این پیروزی شیرین سرخ‌پوشان و صعود به صدرجدول داشته باشد.

علی نعمتی مدافع سرخ‌پوشان گفتگویی با ایرنا داشته است که در ادامه آن را می‌خوانید؛

از بازی بگو.

نتیجه نیمه نخست برای همه باورنکردنی بود. بازی برای ما خیلی سخت شد و فکرش را نمی‌کردیم که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد و با دریافت ۳ گل راهی رختکن شویم. تا حالا چنین شرایطی برای پرسپولیس رخ نداده بود و این نتیجه می‌توانست فصل را برای ما به بدترین شکل ممکن تمام کند. در رختکن همه ما با همدل شدیم و می‌دانستیم که باید این بازی را ببریم و این برای خود من هم مثل روز روشن بود.

شب به یادماندنی را برای هواداران رقم زدید.

بدون حضور تماشاگران و حمایت آنها این اتفاق امکان پذیر نبود. حضور آنها این کار سخت را برای ما راحت‌تر کرد. هرچند اگر در این بازی نتیجه نمی‌گرفتیم تا ابد شرمنده آنها بودیم و همین موضوع باعث شد تا بخاطر هواداران برای جبران نتیجه در نیمه دوم وارد زمین شویم. خوشحال هستیم که توانستیم یک شب خاطرانگیز و به یاد ماندنی را برای آنها رقم بزنیم.

فکر می‌کردید این نتیجه رقم بخورد ؟

می‌دانستیم که می توانیم نتیجه را عوض کنیم و به برتری برسیم و از همان دقایق نخست نیمه دوم برای همین موضوع بازی را شروع کردیم. همه بازیکنان و اعضای کادرفنی این موضوع را باور داشتند. هرچند خیلی دیر گل اول را زدیم اما بعد از گلی که زدیم شرایط زیر و رو شد و در ۱۵ دقیقه گل‌های بعدی را به ثمر رساندیم تا شرمنده هواداران نشویم.

با حضور تو وضعیت خط دفاعی تیم بهتر شد.

نیمه نخست در همان دقایق اولیه روی یک غافلگیری گل خوردیم و همین موضوع تمرکز تیم را گرفت. فقط به وظیفه‌ای که به من محول شده بود عمل کردم و خوشحال هستم که توانستم برای پرسپولیس در این بازی تاریخی مثمر ثمر باشم. خوشحال هستم که به عنوان سرباز توانستم به تیم کمک کنم و با سایر بچه‌ها این شب خاطره‌انگیز را برای پرسپولیس رقم بزنیم.

دربی هم دفاع وسط بودی و بهترین بازیکن زمین شدی؟

همیشه سعی کردم در هر پستی که بازی می‌کنم بهترین و صد خود را بگذارم و برایم فرقی نمی‌کند در کدام پست بازی کنم.

پرسپولیس به صدر رسید، قهرمان می‌شوید؟

هنوز چیزی برای ما تمام نشده و کار برای ما از قبل سخت‌تر شده است. همه چیز دست خودمان است. از این بازی درس خوبی گرفتیم و مسلما در دو بازی آینده می‌تواند ما را کمک کند. شمس‌آذر قزوین و مس رفسنجان تیم‌های خوب و قابل احترامی هستند و دو بازی سخت و حساس را پیش رو داریم. امیدوارم با حمایت هواداران قهرمانی خود را در این فصل نیز تکرار کنیم.

بعد از بازی استقلالی‌ها علیه پرسپولیس صحبت‌ کردند، نظرت چیست ؟

ما فقط روی هدف خود متمرکز هستیم و با حواشی کاری نداریم. سرنوشت قهرمانی در دست خودمان است.

قراردادت با پرسپولیس در انتهای فصل تمام می‌شود، در این تیم می‌مانی؟

مگر تیمی بهتر از پرسپولیس هم هست که بخواهیم به آن فکر کنیم؟‌ دوست دارم در این تیم بمانم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)