مدافع جدید پرسپولیس گفت: حضور در پرسپولیس اتفاق بزرگی است و می‌ خواهم سرباز خوبی برای این تیم و گل‌محمدی باشم.

علی نعمتی پس از عقد قرارداد سه ساله با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خدا را خیلی شاکرم که این اتفاق خوب افتاد. از نیم فصل درگیر حضور در پرسپولیس بودم و ۱۰، ۱۲ روزی است که و اقعا درگیر این انتقال شدم. از باشگاه پدیده که همه‌جوره در این اتفاق مهم به من کمک کردند و مدیر برنامه‌هایم که زحمت این انتقال را کشید، تشکر می‌کنم. بار دیگر خدا را شاکرم که به باشگاه بزرگ پرسپولیس پیوستم. همچنین از کادرفنی پرسپولیس به دلیل اعتمادشان تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم جواب این اعتماد را بدهم.

وی در مورد تفاوت بازی در تیم پرسپولس نسبت به تیم پدیده و انگیزه‌اش در پوشیدن پیراهن سرخپوشان پایتخت عنوان کرد: صددرصد پرسپولیس بزرگترین باشگاه ایران است و قهرمانی‌های خیلی خوبی داشته، پنج دوره متوالی قهرمان شده و من هم انگیزه‌ای زیادی برای حضور در این تیم دارم. همه جوره در این مدت ثابت شد که تلاش کردم تا به پرسپولیس بیایم. همچنین تلاش می‌کنم سرباز خیلی خوبی برای باشگاه پرسپولیس و هوادارانش باشد.

وی در مورد مدت زمان قرارداد و شماره پیراهن خود گفت:‌ قرارداد من سه ساله است، اما هنوز شماره پیراهن خود را انتخاب نکرده‌ام. برای اینکه کدام پیراهن را بپوشم باید از کادرفنی اجازه بگیرم.

نعمتی در مورد اینکه آیا وی برای حضورش در پرسپولیس حدود ۷ میلیارد تومان به پدیده برای رضایت‌نامه داده، توضیح داد: مبلغی گفته بودند که آن را نمی‌گویم، اما هزینه نقدی پرداخت کردم، می‌توانم بگویم خانه خود را هم به نوعی فروختم تا کارهای دریافت رضایتنامه‌ام انجام شود. مبلغ رضایتنامه‌ام از پدیده هم به نسبت بالا است.

وی درباره ناراضی بودن مهدی رحمتی برای جدایی‌اش و طولانی شدن روند دریافت رضایت‌نامه‌اش از باشگاه پدیده خاطرنشان کرد: به مهدی رحمتی حق می‌دهم، زیرا احتمال دارد شرایط تیم پدیده با جدایی چند بازیکن به هم بریزد، اما به فکر من هم بودند که به پیشرفت و شرایط خوب نیاز دارم.

مدافع پرسپولیس درباره رقابت و اینکه آیا می‌تواند با وجود نفراتی مثل فرشاد فرجی و سیدجلال حسینی شانس بازی در ترکیب اصلی را به دست آورد، پاسخ داد: کار من خیلی سخت است، اما از طرفی برای من حضور در کنار بازیکنی مثل سیدجلال حسینی افتخار است، امیدوارم بتوانم از تجربیاتش استفاده کنم.

نعمتی درباره سابقه همکاری‌اش با یحیی گل‌محمدی توضیح داد: وی صددرصد بهترین مربی ایران است و امیدوارم بار دیگر شاگرد خوبی برای گل‌محمدی باشم و مانند زمان بازی‌ام در پدیده سرباز خوبی برای گل‌محمدی باشم.

وی در مورد اینکه با توجه به شرایط موفق سالهای اخیر پرسپولیس چقدر امیدوار است این روند با حضور خودش هم تکرار شود، پاسخ داد: پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است و اطمینان می‌دهم بار دیگر اتفاقات خوبی برای این تیم می‌افتد. امروز هم به محل تمرین تیم می‌روم.

مدافع جدید پرسپولیس درباره اینکه نقل قولی از وی مبنی بر اینکه حاضرم برای حضور در جمع سرخپوشان کلیه‌ام را بفروشم منتشر شده بود، عنوان کرد: این نقل قول از طرف من نبود. اما حاضر بودم هر کاری انجام بدهم تا این انتقال اتفاق بیفتد. همه‌جوره هم تلاش کردم تا این انتقال اتفاق افتاد. از خانواده‌ام که چند روزی اذیت شدند و همچنین پسرخاله عزیزم که اگر حضورم در پرسپولیس انجام نمی‌شد شرمنده‌اش می‌شدم تشکر می‌کنم. مدیر برنامه‌هایم و شرکتش نیز پیگیر بودند. برای تیم قبلی‌ام و مردم مشهد آرزوی موفقیت می‌کنم.

نعمتی در خصوص اینکه آیا از بچگی روحیه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته و فکر می‌کرد روزی در چنین جایگاهی قرار گیرد که در یکی از بهترین باشگاه‌های آسیا بازی کند، گفت: اگر اکنون این حرف را بزنم می‌‌گویند به خاطر حضورش در پرسپولیس می‌گوید، اما واقعا حس می‌کردم این اتفاق می‌افتد. شاید دیر و زود داشت، اما به هر حال می‌دانستم روزی در پرسپولیس بازی می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)