مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای حضور در پرسپولیس خانه‌ام را فروختم تا بتوانم به این تیم بیایم.

علی نعمتی دوشنبه شب با حضور در فوتبال برتر در خصوص روند راهیابی به تیم نوجوانان ایران اظهار داشت : در نیشابور بودم که مربی‌ام به من اطلاع داد که برای تیم ملی فراخوان دادند. من هم تنها به ۴۰ دقیقه آخر تمرین رسیدم. علی دوستی‌مهر و عباس چمنیان ۲۰ دقیقه من را دیدند. من داشتم به شهرم بازمی‌گشتم که چمنیان به من گفت که باید یک روز دیگر بمانی. از بین حدود ۴۰۰ نفر ۱۰ نفر را انتخاب کردند که من هم یکی از آنها بودم. بیش از پنج اردو بودم که در آستانه جام‌جهانی کوچک تصادف کردم و کتفم شکست و یکسالی بازی نکردم.

وی افزود: ابتدا من مهاجم بودم اما علی دوستی مهر به من گفت که بازیکن چپ پا کم است و به جناح چپ برو. به همین خاطر مدت‌ها دفاع چپ بازی کردم.

وی درباره وضعیت تیم پرسپولیس در این فصل اظهار کرد: تیم یکدست و یکدلی هستیم و این موضوع در گل‌ها و پیروزی‌های تیم ما می‌توان احساس کرد. همه دنبال یک هدف هستیم و بازی به بازی پیش می‌رویم تا به هدفی که می‌خواهیم برسیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه از چند وقت دیگر وحید امیری هم به جمع مدافعان چپ به پرسپولیس اضافه می شود و ممکن است دفاع چپ باشد گفت: من نباید درباره این چیزها صحبت کنم. او بازیکن بزرگی است و واقعاً از او درس میگیریم.

نعمتی در مورد اتفاقات بازی با نفت گفت: آنها تیم خوبی بودند و بازی سختی شد اما هجمه و فشار الکی بعد از بازی درباره داوری و حرکت آقای پیروانی وارد آوردند. مصاحبه کردند که افشین خان رفته با داور صحبت کرده و از این حرف ها که بعد از بازی هم مشخص شد حق با ما بود و پرسپولیس بیشتر از داوری ضرر کرد. پرسپولیس است دیگر برخی دنبال سو استفاده از نامش هستند تا گنده شوند.

مدافع پرسپولیس با اشاره به اینکه قبل از حضور در پرسپولیس از بچگی طرفدار سرخ‌ها بوده یا نه تصریح کرد: من برای بازی‌های پرسپولیس به استادیوم نمی‌رفتم اما قبل از حضورم این تیم را قلبا دوست داشتم.

نعمتی درخصوص فروختن کلیه برای پرسپولیسی شدنش تصریح کرد: من این موضوع را مطرح نکردم اما برای حضور در پرسپولیس خانه‌ام را فروختم. برای حضور در پرسپولیس در یک ماه باید سه میلیارد و خورده‌ای پول می‌دادم که قسمتی از آن خانه‌ام را فروختم و قسمتی دیگر فردی کمک کرد. واقعا روزهای سختی داشتم اما بعد از چند وقت این پول پر شد.

وی در خصوص گل خود در دربی هم گفت: فکر می‌کنم دربی یکی از مهم‌ترین‌ بازی‌های ایران است و گل زدن در این بازی حس و حال خیلی خوبی دارد و من توانستم شادی بعد از گلم را با هواداران پرسپولیس تقسیم کنم. همسرم قبل از بازی خواب دیده بود. او از چهار گلی که فصل قبل زدم دو گل را گفته بود و به همین دلیل خوشحالی‌ بعد از یکی از گل‌هایم را به او تقدیم کردم. فکر می‌کنم جادوگر دارد!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)