هافبک پرسپولیس می‌گوید با بسته شدن پرونده لیگ حالا این تیم به دنبال برتری در دربی و قهرمانی در جام حذفی است.

سیامک نعمتی در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا در هفته پایانی لیگ برتر در گفت و گو با ایلنا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم و مزد برتری خودمان را هم گرفتیم تا لیگ به بهترین شکل ممکن برای ما تمام شود و به اصطلاح اختتامیه فصل برای ما خوب باشد. ما بعد از قهرمانی زودهنگام چند بازی از لحاظ انگیزشی دچار افت شده بودیم که طبیعی است و این موضوع باعث شده بود هواداران از ما دلخور شوند، ولی این بازی نشان دادیم همان تیم قهرمان هستیم و فکر می‌کنم این برد روحیه مضاعفی به ما داد تا با انگیزه بیشتر و بهتر در دربی در جام حذفی ظاهر شویم.

وی در مورد افت نتایج پرسپولس در هفته‌های گذشته و اینکه می‌گویند استقلال در حال حاضر آماده‌تر از پرسپولیس است هم گفت: نه من این عقیده را ندارم و ما مشکلی از لحاظ آمادگی نداریم و همانطور که گفتم در بحث انگیزشی کمی دچار افت شده بودیم که بعد از قرعه کشی جام حذفی و اینکه مشخص شد دربی در پیش داریم این انگیزه به ما برگشت و نتیجه آن را در بازی مقابل سایپا دیدید. من قول می‌دهم ما با انگیزه ۳۰۰-۴۰۰ درصدی در زمین حاضر شویم و می‌رویم دربی را ببریم.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه با توجه به ضعف حسینی روی شوت‌های پشت محوطه و اینکه او تخصص چنین شوت‌هایی را دارد و می‌تواند در دربی گل بزند توضیح داد: من به تیم حریف و بازیکنانش احترام می‌گذارم و هیچوقت جسارت نمی‌کنم و آن‌ها هم توانایی‌های خودشان را دارند. برایم مهم نیست که گلزن دربی من باشم یا نه و مهمتر از همه واقعاً نتیجه گرفتن تیم است و من در درجه اول دوست دارم پرسپولیس برنده شود و حالا اگر در زمین بودم همه تلاشم را می‌کنم به تیم کمک کنم و در صورتی هم که فرصت گلزنی در اختیارم قرار بگیرد همه تلاشم را می‌کنم تا آن را به ثمر برسانم.

نعمتی در مورد قدرت خط حمله استقلال که می‌گویند بهتر از خط حمله پرسپولیس است هم عنوان کرد: شرایط هر تیمی متفاوت است و یک بازی شاید شرایطش یک جور رقم بخورد و بازی دیگر جور دیگر و نمی‌شود اینطور مقایسه کرد. استقلال هم تیم خوبی است و در این شکی نیست، ولی ما قصد داریم با برتری در دربی هم با این پیروزی هوادارانمان را خوشحال کنیم و هم به فینال برویم و با قهرمانی در جام حذفی مثل فصل گذشته دبل کنیم و سوپرکاپ را هم به دست بیاوریم.

وی در رابطه با اینکه می‌گویند تیم برنده این بازی بهترین تیم ایران است هم گفت: خیلی‌ها می‌خواهند قهرمانی ما را زیر سوال ببرند، ولی جوری عمل کردیم که هیچ شک و شبهه‌ای در آن وجود ندارد. قهرمانی در ۴ فصل پیاپی و صدرنشینی در لیگ با این اختلاف امتیاز به قدری قاطعانه است که با نتیجه یک بازی زیر سوال نرود، ولی با این وجود همه تلاش ما این است که دربی را ببریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)