پیشکسوت پرسپولیس گفت: استقلال همیشه از بیشترین امتیازات و حمایت‌ها برخوردار بوده و متاسفانه این رویه در فوتبال ما تبدیل به یک رویه عادی شده است. مجیدی در مصاحبه‌هایش اتهامات شدیدی به کمیته داوران وارد کرد اما به راحتی تبرئه شد.

سعید نعیم‌آبادی؛ با انتقاد از حکم عجیب کمیته انضباطی درخصوص تخلفات بازیکنان و سرمربی استقلال اظهار داشت: چند سالی هست که همه ارکان فوتبال ما از فدراسیون تا کمیته انضباطی حامی استقلال هستند و این حمایت مسئله تازه‌ای نیست. کافی است که احکام انضباطی در ادوار مختلف فوتبال‌مان را بررسی کنید تا متوجه شوید که آرا انضباطی در بیشتر مواقع به سود استقلال صادر شده است.

وی در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز افزود: البته استقلالی‌ها به این مدل حمایت عادت دارند؛ حساب کنید که در طول یک سال گذشته چند تا بازیکن خارجی گرفته است؟ استقلال همیشه مورد حمایت مالی وزارت ورزش بوده در حالی که پرسپولیس نتوانست حتی ستاره‌های خودش را نگه دارد.

پیشکسوت سرخپوشان خاطرنشان کرد: اگر امروز پرسپولیس ۶ امتیاز از استقلال عقب افتاده، به خاطر مشکلاتی است که از ابتدای فصل تاکنون برایش به وجود آوردند. مدیریت پرسپولیس ماه‌ها بلاتکلیف بود و به همین خاطر فصل نقل و انتقالات را هم از دست داد اما مدیران استقلال با خیال آسوده کارشان را انجام می‌دادند.

نعیم‌آبادی در ادامه گفت: استقلال همیشه از بیشترین امتیازات و حمایت‌ها برخوردار بوده و متاسفانه این رویه در فوتبال ما تبدیل به یک رویه عادی شده است. مجیدی در مصاحبه‌هایش اتهامات شدیدی به کمیته داوران وارد کرد اما به راحتی تبرئه شد، اگر مجیدی سرمربی استقلال نبود، جرات داشت این اتهامات را به داوران وارد کند؟ پس چرا مربیان دیگر با اولین انتقاد محروم می‌شوند؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)