پرسپولیس نیوز: پرسپولیس در آبادان موفق شد با کست هفتمین برد پیاپی خود اولین شکست فصل خانگی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را رقم بزند.

تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسید. تک گل این مسابقه را احمد نوراللهی در دقیقه ۳۳ به ثمر رساند.

ترکیب صنعت نفت آبادان: ناصر سالاری، عقیل کعبی، سیدمحمد قریشی، جعفر سلمانی، مهدی حنفی، مسلم مجدمی، محمد اهل‌شاخه، مصطفی احمدی( مهمدی مومنی ۸۶)، میلاد جهانی(۶۵ محمود مطلق‌زاده)، طالب ریکانی(۸۳ محمدرضا غبیشاوی) و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی(۸۴ محسن کنعانی‌زادگان)، وحید امیری، علی علیپور و کریستین اوساگونا(۶۷ بشار رسن).

نیمه اول

دقیقه ۱۹: میلاد جهانی با شبیه سازی در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد و اعتقاد داشت شجاع خلیل‌زاده روی او مرتکب خطای پنالتی شده است، اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۲۰: نفوذ ترابی از جناح راست تیمش و پاس در عرض عالی او به علیپور رسید که ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت هم اوساگونا مجدد توپ را به تیر دروازه کوبید تا پرسپولیس موقعیت‌های عالی گلزنی را توسط مهاجمانش از دست داده باشد.

دقیقه ۳۳: احمد نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی و از فاصله تقریباً ۲۰ متری تا دروازه، موفق به گلزنی شد.

دقیقه ۳۷: داور اولین کارت زرد را به شجاع خلیل‌زاده نشان داد تا این بازیکن سه اخطاره و از همراهی پرسپولیس در دیدار پیش رو مقابل استقلال محروم شود.

دقیقه ۴۵: علیپور با حضور در محوطه جریمه با یک بغل پا می‌توانست دروازه صنعت نفت آبادان را باز کند که توپ از کنار تیر عمودی دروازه راهی اوت شد.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۰: ترابی در محوطه جریمه صنعت نفت توپ را برای اوساگونا مهیا گلزنی کرد اما ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع نفتی‌ها راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۱: آل‌کثیر از راویه بسته قصد باز کردن دروازه بیرانوند را داشت که ضربه او توسط این دروازه‌بان به زمین مسابقه برگشت داده شد.

دقیقه ۵۹: شوت سرکش ترابی در حالت خطرناک از روی دروازه نفتی‌ها راهی اوت شد.

دقیقه ۶۵: ضربه راه دور میلاد جهانی از روی دروازه پرپسولیس راهی اوت شد.

دقیقه ۶۸: پاس در عمق رسن در پشت مدافعان صنعت نفت به علیپور رسید و این بازیکن بعد از فرار تند و تیز با سالاری تم به تک شد اما ضربه‌اش با برخورد به دستان این دروازه‌بان به زمین برگشت داده شد.

دقیقه ۷۷: علیپور این بار با توپ ربایی از مدافعان صنعت نفت با سالاری تک به تک شد که باز هم این دروازه‌بان برنده این جدال تن به تن بود.

دقیقه ۸۲: داور کارت زرد دوم خود را به مطلق‌زاده داد.

دقیقه ۸۴: علیپور این بار با یک شوت محکم از روی خط محوطه جریمه دروازه صنعت نفت آبادان را تهدید کرد.

دقیقه ۸۸: علیپور باز هم یک فرصت تک به تک دیگر را از دست داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)