پرسپولیس نیوز :  نماینده تام‌الاختیار سرمربی برکنار شده پرسپولیس اعلام کرد که او برای سال آینده پولی از این باشگاه نمی‌خواهد.

پس از جلسه امروز برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با کادرفنی پیشین این تیم از جمله افشین پیروانی، جواد منافی، بهزاد غلامپور، محمد دایی، رضا فروزانی و بهمن دهقان که به نمایندگی از علی دایی در جلسه حاضر شده بود، سوءتفاهمات بین طرفین از میان برداشته شد.

پس از برگزاری این جلسه حاضرین صحبتی با خبرنگاران نداشتند اما بهمن دهقان، نماینده تام‌الاختیار علی دایی با اعلام اینکه کدورت‌ها از میان برداشته شده و دیگر سوءتفاهمی بین طرفین وجود ندارد، گفت: محور صحبت‌ها در این جلسه بیشتر در خصوص اتفاقی بود که رخ داد و درباره نحوه برکناری کادرفنی صحبت کردیم. در این میان نقطه‌های سیاهی وجود داشت که آقای سیاسی اشتباهات را پذیرفت و اعلام کرد که نوع برکناری درست نبوده است. اکنون کدورت‌ها از میان رفته و با تدبیر هیئت مدیره سوءتفاهمات از میان برداشته شد.

وی درباره اینکه در خصوص مطالبات کادرفنی به نتیجه رسیدند یا نه، اظهار داشت: محور صحبت‌ها به مسائل دیگری مربوط می‌شد و بحث مطالبات مالی در اولویت‌های بعدی ما بود.

نماینده تام‌الاختیار علی دایی با تأکید بر اینکه مطالبات کادرفنی مسئله مهمی نبوده است، تأکید کرد: در خصوص مطالبات می‌توانیم با توافق مسائل را از میان برداریم و این موضوع چندان مهم نیست. باید بگویم آقای دایی اعلام کرده به خاطر پرسپولیس دیگر نمی‌خواهد مصاحبه‌ای انجام دهد و دیگر در این خصوص مصاحبه‌ای از او نخواهد دید.

دهقان در پاسخ به این سؤال که آیا قرار شده اعضای کادرفنی بخشی از مطالباتش را دریافت کنند و مابقی را ببخشند، گفت: صحبت‌هایی که شده تقریباً نزدیک به حرف شماست و باید در این خصوص توافق شود.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود در قرارداد دایی آمده که در صورت فسخ قرارداد از سوی باشگاه پرسپولیس مطالبات سال آینده نیز پرداخت شود، عنوان کرد: اصلاً چنین چیزی درست نیست و اطلاعات غلط بیرون آمده است. همه چیز کاملاً مشخص است و اینکه گفته می‌شود دایی مطالبات سال آینده را هم می‌خواهد دروغ محض است.

نماینده تام‌الاختیار دایی با اشاره به پذیرش حکم برکناری کادر فنی پرسپولیس توسط اعضای پیشین این کادر افزود: در این خصوص توافقات کلی انجام شد و تقریباً همه این ابلاغ را قبول کردند. بحث همه در نحوه ابلاغ و اجرای این حکم بود و آقای سیاسی پذیرفت که اشتباه کرده است. خوشبختانه این پذیرش از سوی آقای سیاسی مشکلات را کم کرد و باعث نشد که مشکلات بیشتر شود. اسم نوع برکناری کادرفنی را باید سوءتدبیر گذاشت و به خاطر عدم تعادل نظر هیئت مدیره به خوبی انجام نشد.

دهقان در پاسخ به این سؤال که آیا دیگر اعضای کادرفنی نیز در خصوص مطالبات‌شان با باشگاه به توافق رسیده‌اند یا نه، گفت: تمام اعضای کادرفنی از جمله آقایان دایی، غلامپور، فروزانی، منافی و… همه برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند اما نباید آن اتفاقات به آن شکل رخ می‌داد. حتی در شأن کادرفنی جدید هم نبود اینگونه به پرسپولیس بیایند. با این وجود مشکلات حل شد و دیگر کدورتی وجود ندارد. کادرفنی قبلی هم در جلسه امروز صحبت‌هایی را در خصوص مطالبات‌شان انجام دادند و در کلیات به توافق رسیدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)