علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس که نقش تاثیرگذاری در قهرمانی‌های این تیم در این فصل داشت با پیشنهاد خارجی روبرو شده است.

علیرضا بیرانوند پس از درخشش با پرسپولیس در فصل جاری و کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی، بار دیگر با چند پیشنهاد خارجی مواجه شده است. این دروازه‌بان ملی‌پوش که یک بار تجربه تلخی از حضور در اروپا داشته است، ظاهراً با دو پیشنهاد اروپایی از باشگاه‌های پرتغالی و بلژیکی مواجه شده است.

بیرانوند همچنین به‌صورت همزمان از دو تیم عربستانی پیشنهاد جدی دریافت کرده است و مذاکراتی نیز در این زمینه صورت گرفته، اما فعلاً چیزی قطعی نشده است. گفته می‌شود بیرانوند در مرحله اول منتظر مشخص شدن تکلیف حضور بازیکنان ایرانی در عربستان است و پس از آن باید دید سرنوشت این دروازه‌بان ملی‌پوش با باشگاه‌های خواهان او به کجا خواهد رسید.

دروازه‌بان شماره یک پرسپولیسی‌ها همچنین روز گذشته با ارسال نوتیس (اخطار فسخ قرارداد) رسمی به باشگاه خواستار دریافت تمام مطالبات خود از پرسپولیس شد. طبق قانون در صورت عدم پرداخت مطالبات در بازه زمانی 15 روزه، دروازه‌بان سرخپوشان می‌تواند قرارداد خود را به‌صورت یکطرفه فسخ کند.

این دروازه‌بان که حدود ۳۰ درصد از قرارداد و آپشن‌های خود را از پرسپولیس طلب دارد با ارسال نوتیس به این باشگاه، خواستار روشن شده وضعیت مطالباتش شده است و باید دید در وضعیتی که سرخپوشان شرایط مالی خوبی ندارند، آیا مدیران این باشگاه می‌توانند مبلغ درخواستی بیرانوند را تا زمان مقرر پرداخت کنند یا این بازیکن اقدام به فسخ قراردادش آنهم به‌صورت یکطرفه خواهد کرد.

بیرانوند درحالی خواهان تعیین تکلیف مطالباتش با پرسپولیس شده که قرارداد این بازیکن با سرخپوشان حدود 12 میلیارد تومان است که همین مبلغ را هم به صورت کامل دریافت نکرده اما روز گذشته باشگاه سپاهان با مبلغ سنیگن 53 میلیارد تومانی برای رضایتنامه و مبلغی نامشخص برای قرارداد پیام نیازمند را به خدمت گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)