پرسپولیس نیوز : احمد نوراللهی در صحنه اخراج ایمان صادقی به شدت و به حالت ملتمسانه از جهانبازی درخواست می کرد از تصمیم خود بازگردد.

هافبک جوان پرسپولیسی ها که پیش از بازی گفته می شد قادر به همراهی تیمش به دلیل مصدومیت نیست، با تلاش پزشکان موفق شد در ترکیب قرار گیرد. او درباره نتیجه دیدار با ذوب و حذف تیمش گفت: بازی، بازی خوبی بود و در همان دقایق 15، 20 بود که هم تیم ما حمله می‌ کرد و هم تیم ذوب‌آهن اما در همان دقایق داور و کمک داور صادقی را اخراج کردند. البته این اولین باری نیست که داوران در حق ما اینگونه ناعادلانه قضاوت می‌ کنند. آن از بازی ذوب‌آهن در لیگ که آقای فغانی به نفع ذوب پنالتی گرفت که در واقع توپ به سینه محسن بنگر خورد و هیچ هندی صورت نگرفت و این هم از آقای جهانبازی که توپ به سینه ایمان خورد و او را اخراج کرد.

نوراللهی که بعد از اعلام خطا از سوی جهانبازی با حالتی خاص و التماس گونه از داور می خواست هم تیمی اش را اخراج نکند درباره آن اینطور توضیح می دهد: التماس می کردم چون مطمئن بودم اشتباه کرده اند. وقتی که توپ به سینه ایمان خورد صدای آن تا نیمکت پرسپولیس هم رسید. من نمی‌ دانم با وجود اینکه کمک داور دید خوبی نسبت به این قضیه داشت چرا رای به اخراج ایمان داد.

وی ادامه داد: ما تلاش زیادی از خودمان برای کسب نتیجه در لیگ و جام حذفی نشان می دهیم و تمرینات سنگینی را پشت سر می گذاریم تا هواداران مان را راضی نگه داریم اما یک اشتباه نتیجه تلاش یک هفته ای ما را به باد می دهد. این بار و در جام حذفی بیشتر متضرر شدم و تلاش یک فصل ما را یک اشتباه نابود کرد و به باد داد.

نوراللهی انتقاداتش به داوری بازی را اینگونه ادامه داد و گفت: بچه ها تمام تلاششان را کردند و هواداران هم 120 دقیقه تیم را تشویق کردند. همیشه به پرسپولیس و هوادارانش ظلم می‌ شود این بار هم مثل همیشه. ما تمام توانمان را گذاشتیم اما به هر حال مقصر اصلی باخت ما داور بود، امیدوارم که آقای جهانبازی و کمک شان امشب را راحت بتوانند بخوابند.

هافبک جوان و ملی پوش پرسپولیس در پایان گفت: همین که هواداران از ما راضی باشند، جای شکرش باقی است اما باید تمام همت مان برای پیروزی در لیگ‌برتر بگذاریم، قهرمانی در لیگ‌برتر خیلی سخت اما با تمام تلاشمان را خواهیم کرد. امیدوارم با حمایت هواداران، تلاش کادرفنی و بازیکنان بتوانیم یک جام را تقدیم روح هادی کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)