پرسپولیس نیوز: هافبک باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس ۷ قهرمانی آورده ولی بازیکنان نیامدند بگویند که چرا طلب ما را نمی‌دهید و فقط تمرین وتلاش کردند.

احمد نوراللهی‌ بعد از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در نیمه دوم با توجه به اینکه ۱۰ نفره شدیم و دقایقی هم سیامک رحمانی مصدوم شد و مجبور شدیم ۹ نفره بازی کنیم، شرایط سخت شد. در دقایقی از بازی به لاک دفاعی فرو رفتیم و بچه‌ها از تک‌گل زده محافظت کردند و خدا را شکر توانستیم به سه امتیاز بازی دست یابیم.

وی در مورد مشکلات مای افزود: باشگاه دارد تلاش می‌کند مشکلات مالی برطرف شود، هم بازیکنان و هم آقای انصاری‌فرد دوست دارند مشکلات حل شود. امیدوارم هر چه زودتر همه چیز رو به راه شود. چند روزی که در تعطیلات و مرخصی هستیم، ان‌شاءالله اتفاقات خوبی رخ بدهد و شرایط برای بازیکنان و آقای کالدرون فراهم شود. در نیم‌فصل دوم باید با قدرت شروع کنیم چون جام باشگاه‌های آسیا را هم در پیش رو داریم و امیدواریم بتوانیم در این رقابت‌ها موفق باشیم.

نوراللهی‌ در مورد اینکه استقلالی‌ها اعتقاد دارند وزارت ورزش بیشتر به پرسپولیس توجه داشته، گفت: این سؤال را خیلی از من پرسیدید، من در رابطه با تیم خودمان حرف می‌زنم. پرسپولیس ۷ قهرمانی آورده ولی بازیکنان نیامدند بگویند که چرا طلب ما را نمی‌دهید؟ بچه‌ها تلاش می‌کنند و تمرین می‌ کنند، خب مربی قبلی آقای برانکو به آن صورت از تیم جدا شد و مربی جدید آقای کالدرون آمد. ایشان دارد تلاش می‌ کند و خوب هم کار کرده، زحمت می‌کشد. ما هر اتفاقی می‌افتد سریع شلوغ نمی‌کنیم و بهانه نمی‌آوریم. با وجود این مشکلات، بازیکنان روی پای خودشان ایستادند. سه سال قهرمان شدیم و برای چهارمین قهرمانی تلاش می‌کنیم. در کل به این حاشیه‌ها توجه نداریم. امیدوارم برای استقلال هم مربی خوبی بیاورند، اگر شرایط استقلال خوب باشد، هیجان لیگ بیشتر می‌شود و رقابت ما و آنها به قوی‌تر شدن تیم ملی کمک می‌کند.

نوراللهی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه تیم ملی روزهای فیفادی را در حالی از دست می‌دهد که مربی ندارد و آقای تاج هم در بیمارستان هستند، چه نظری دارید، گفت: تیم ملی شرایط سختی را سپری می‌کند. امیدوارم هر چه زودتر مربی جدید انتخاب شود. بازی سختی در پیش رو داریم، امیدوارم آن چهار بازی را ببریم. از اینجا به مردم می‌گویم که در این بازی‌ها پیروز می‌شویم و ان‌شاءالله به عنوان تیم اول به جام جهانی صعود می‌کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)