پرسپولیس نیوز : مدافع میانی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه شرایط باشگاه با شش ماه گذشته هیچ فرقی نکرده و بازیکنان پرسپولیس از لحاظ روحی در وضعیت بدی به سر می‌برند.

رضا نورمحمدی در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس و بلاتکلیفی بازیکنان گفت: متأسفانه شرایط باشگاه پرسپولیس نسبت به شش ماه گذشته هیچ فرقی نکرده است. ما هر روز می‌‌شنویم که قرار است مشکلات حل شود ولی فعلاً چیزی تغییر نکرده و بازیکنان مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند. شش ماه پیش هم چنین شرایطی وجود داشت و با حضور آقای رحیمی چیزی تغییر نکرده است. من امیدوارم ایشان هر چه سریع‌تر مشکلات را حل کند تا بازیکنان از این وضعیت خارج شوند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بسته شدن حساب این باشگاه افزود: ما معمولاً از  این خبرها در پرسپولیس زیاد شنیده‌ایم و این مسائل برای‌مان عادی شده است. در این مدت در پرسپولیس چیزهای عجیبی شنیدیم و الان هم نمی‌‌دانیم چه کاری باید انجام دهیم. البته آقای پنجعلی گفته که حساب باشگاه این هفته باز می‌شود اما اینکه چه زمانی این اتفاق رخ دهد، خدا می‌داند.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا با تیم‌های دیگر مذاکره کرده‌ای؟»، افزود: چند تیم به من پیشنهاد داده‌اند ولی ابتدا می‌‌خواهم تکلیفم با باشگاه پرسپولیس مشخص شود. به هر حال باشگاه باید مطالبات بازیکنان را پرداخت کند و بعد از آن تکلیف بازیکنان برای ماندن یا جدایی روشن شود. بازیکنان پرسپولیس از لحاظ روحی وضعیت بدی دارند و در حال حاضر به هیچکس نمی‌توانند اعتماد کنند. در این چند ماه حرف‌های مختلفی شنیدیم ولی امیدوارم آقای رحیمی خیلی زود تکلیف بازیکنان را مشخص کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)