رضا نورمحمدی مدافع سابق پرسپولیس می‌گوید: پورعلی‌گنجی، فرجی، نعمتی و گولسیانی همگی از تجربه بالایی برخوردارند و برای فیکس شدن رقابت می‌کنند. رقابتی که به کیفیت بازی همه آنها کمک می‌کند.

پرسپولیس با وجود خداحافظی سید جلال حسینی کاپیتان پرافتخار این تیم، سرخپوشان هنوز ۴ مدافع وسط عالی دارند. رضا نورمحمدی کاپیتان سابق پرسپولیس در رابطه با تغییرات در خط دفاعی این تیم می‌گوید: در حال حاضر پرسپولیس ۴ مدافع میانی خیلی خوب دارد و این همه ما را به استحکام خط دفاع امیدوار می‌کند. این مدافعان به علاوه علیرضا بیرانوند می‌توانند دروازه پرسپولیس را بیمه کنند.

او ادامه می‌دهد: مرتضی پورعلی گنجی، فرشاد فرجی، علی نعمتی و گئورگی گولسیانی همگی از تجربه بالایی برخوردارند و برای فیکس شدن رقابت می‌کنند. رقابتی که به کیفیت بازی همه آنها کمک می‌کند. ما در یکی، دوسال اخیر مدافعان خیلی خوبی مثل شجاع خلیل زاده یا محمد حسین کنعانی زادگان که زوج اصلی تیم ملی هستند را از دست دادیم. امسال هم دوست و همبازی خوبم سید جلال حسینی از فوتبال خداحافظی کرد. با این وجود مرکز خط دفاع تقویت شده و برای فصل جدید تا حدود زیادی خیالمان راحت است.

کاپیتان سابق پرسپولیس همچنین یادآور شد: امیدوارم تمام بازیکنان پرسپولیس تا پایان فصل بدون هیچ مصدومیتی بازی کنند اما خطر مصدومیت یا چند کارته شدن و محرومیت همیشه در فوتبال حرفه‌ای وجود دارد. با این وجود دست سرمربی پرسپولیس در خط دفاع به ویژه مرکز آن باز است.

او از قدرت خط میانی پرسپولیس نیز تعریف کرده و خاطرنشان می‌کند: به نظر من خط میانی پرسپولیس نقطه قوت این تیم است. پرسپولیس هافبک‌هایی دارد که می‌توانند در لحظه سرنوشت بازی را عوض کنند و این خط تقویت شده است. امیدوارم وحید امیری هم به زودی به تمرین و مسابقات پرسپولیس برگردد تا از هرجهت خیالمان راحت شود. البته به نظر من سال گذشته از دست دادن هافبک توانمندی مثل احمد نوراللهی خیلی به تیم لطمه زد. جای احمد هرگز پُر نشد و امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفتد.

رضا نورمحمدی که سابقه بازی در ذوب آهن را دارد، درباره تقابل این تیم اصفهانی در هفته اول لیگ بیست و دوم نیز می‌گوید: بازی بسیار سختی پیش روی پرسپولیس است. آقای تارتار جزو مربیان با تجربه و زحمتکش فوتبال ماست که به راحتی جلوی هیچ تیمی‌تسلیم نمی‌شود. متأسفانه فصل گذشته و حتی همین اخیرا دیدم که برخی هواداران رقیب در فضای مجازی سرمربی تارتار را تحت فشار گذاشتند تا جلوی پرسپولیس بایستد در حالی که او جزو مربیان با شرف و سلامت فوتبال ماست که با صداقت کارش را انجام می‌دهد و همه دیدند در بازی برگشت با پرسپولیس در فصل گذشته تیمش چگونه کار کرد. البته من پرسپولیسی هستم و دوست دارم تیم محبوبم از همان هفته اول امتیازات را جمع آوری کند.

کاپیتان سال‌های نه چندان دور پرسپولیس در پایان تأکید می‌کند: آقا یحیی مهاجم می‌خواهد. مهاجم خارجی هم می‌خواهد و این خواسته هواداران پرسپولیس است. امیدوارم باشگاه هر چه زودتر زمینه حضور یک مهاجم ششدانگ و گلزن را فراهم کند تا این حواشی به پایان برسد. پرسپولیس و سرمربی آن برای موفقیت باید آرامش داشته باشند و این آرامش در سایه تعامل باشگاه و یحیی گل محمدی حاصل می‌شود. تیمی‌که با وحدت و همدلی ۵ سال متوالی قهرمان لیگ برتر شد باز هم پتانسیل قهرمانی با صلابت را دارد و این آرزوی همه ما پرسپولیسی‌هاست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)