کاپیتان اسبق پرسپولیس در مورد حواشی اخیری که بین این تیم و استقلال پیش آمد صحبت کرد.

رضا نورمحمدی در گفت‌وگو با برنا، در خصوص شرایط پرسپولیس در دیدار برابر شمس آذر قزوین اظهارداشت: پرسپولیس در این بازی بهترین نتیجه ممکن را گرفت و توانست پیروزی مهمی را در این دیدار به دست آورد و فاصله‌اش را برای کسب قهرمانی دیگری کم کند.

وی ادامه داد: البته تیم در نیمه اول یک مقدار با توجه به اتفاقاتی که در نیمه اول بازی برابر استقلال خوزستان رخ داد، محتاط بود و این احتیاط شکل و روند کار پرسپولیس را با مشکل روبرو کرده بود. این روند تا گل تساوی شمس آذر ادامه داشت اما پس آن پرسپولیس رفته رفته روند خوب خود را پیدا کرد و در نیمه دوم علاوه بر مالکیت توپ، توانست با خطراتی که روی دروازه حریف ایجاد کرد، به دو گل دست پیدا کند و پیروز این بازی لقب بگیرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد شانس سرخ پوشان برای فتح جام در هفته پایانی تاکید کرد: پرسپولیس شانس بالایی برای قهرمانی دارد اما هنوز کار برای آنها تمام نشده است. پرسپولیس بازیکنان و مربیان باتجربه‌ای دارد که به خوبی این شرایط را درک می کنند و حتما این مساله را به جوان‌ترهای تیم انتقال می‌دهند. ان شا الله با حضور پرشور هواداران در استادیوم آزادی و حمایت آنها جشن اصلی را پس از پیروزی برابر مس رفسنجان برگزار می کنیم.

نورمحمدی افزود: پیش بینی می‌کنم بازی با مس رفسنجان، هواداران استقبال بی نظیری در ورزشگاه آزادی داشته باشند و این مساله می تواند حریف را تحت فشار قرار دهد. این در حالی است که با حضور کادرفنی و بازیکنان باتجربه و حضور مربی مثل سیدجلال که با این شرایط آشنایی دارند، پرسپولیس بدون کار احساسی و با دقت و تمرکز بالا می تواند با پیروزی خوب برای مس، قهرمانی‌اش را جشن بگیرد.

وی اشاره‌ای به برخی جوسازی‌ها و ایجاد فشار برای پرسپولیس برای کشیدن ترمز این تیم داشت و در این خصوص گفت: این حاشیه سازی‌ها سال‌هاست برای پرسپولیس وجود دارد و اتفاق تازه‌ای محسوب نمی‌شود، مهم این است که شخصیت پرسپولیس و بازیکنانش آنقدر بالاست که اسیر این جوسازی‌ها نمی‌شوند. اتفاقا خیلی وقت‌ها این حواشی برای پرسپولیس برعکس عمل می‌کند. عجیب نیست وقتی زورشان به تیمی نمی‌رسد از سر اجبار به این حربه‌ها متوسل می‌شوند و از راه حاشیه وارد می‌شوند.

مدافع سابق پرسپولیس در مورد برخی مشکلات در ساختار دفاعی تیم در هفته‌های اخیر خاطرنشان کرد: علت اصلی این مساله به تغییرات پیاپی در خط دفاعی مربوط می‌شود. در چند هفته اخیر تغییرات در خط دفاعی پرسپولیس زیاد بوده و این موضوع در ایجاد هماهنگی تاثیر زیادی دارد. به نظرم بازگشت گئورگی گولسیانی به خط دفاع در بازی اخیر تاثیر زیادی داشت و امیدوارم این بازیکن در بازی آخر هم در ترکیب پرسپولیس حضور داشته باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)