پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است ۳ بازیکن ملی‌پوش این تیم قراردادشان را تمدید کرده و در جمع سرخپوشان باقی بمانند.

محمد نوری   در مورد شرایط پرسپولیس و تمریناتی که این تیم پشت سر می‌گذارد عنوان کرد: شرایط تیم خوب است و بچه‌ها تمرینات بدنسازی فشرده و سخت را پشت سر گذاشته‌اند. همه در این مدت خیلی خوب تمرین کردیم تا با قدرت لیگ‌ برتر را شروع کنیم. امیدوارم تا شروع لیگ برتر از لحاظ بدنی در بهترین فرم ممکن قرار داشته باشیم.

وی در مورد احتمال جدایی حسینی، پولادی و خلعتبری که هواداران پرسپولیس را نگران کرده، گفت: من زیاد در جریان آخرین اخبار نیستم ولی این 3 بازیکن دوستان من هستند و امیدوارم در پرسپولیس بمانند. آنها پیشنهادهای خوبی دارند و خودشان باید در مورد آینده تصمیم بگیرند. مطمئنا جدایی این 3 نفر به سود پرسپولیس نیست ولی ما  نمی‌توانیم در تصمیم آنها دخالت کنیم. با این حال امیدوارم این 3 بازیکن بمانند.

نوری در مورد اینکه آیا پرسپولیس نسبت به فصل گذشته قوی تر شده است خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم قوی‌تر از فصل قبل خواهیم بود. ما چند بازیکن خوب جذب کردیم و از طرفی اسکلت اصلی تیم حفظ شده است. فکر می‌کنم شانس زیادی برای قهرمانی داریم. البته لیگ مدعیان زیادی دارد اما پرسپولیس، استقلال و سپاهان را باید جزو مدعیان اصلی قلمداد کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)