پرسپولیس نیوز: مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: انصاری‌فرد که گزینه وزیر ورزش بود چرا وزارت ورزش از او حمایت نکرد، شاید عده‌ای می‌خواهند با حاشیه جام را از پرسپولیس بگیرند.

محمدحسین نژادفلاح در ارتباط با وضعیت باشگاه پرسپولیس و حواشی آن و استعفای محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه اظهار داشت: پرسپولیس امروز با اختلاف در صدر جدول است، اما در سوی دیگر اتفاقات بدی هم افتاده است. به نظرم رفتار باشگاه با برانکو ایوانکویچ که این همه برای پرسپولیس جام و افتخار آورد، اصلا شایسته نبود.

وی در ادامه در خصوص شکایت برانکو به دلیل عدم دریافت مطالباتش از پرسپولیس، تصریح کرد: برانکو دیگر چه کاری باید برای پرسپولیس می‌کرد؟ او مانند یک ایرانی با باشگاه رفتار کرد و همه جوره با باشگاه راه آمد، اما متاسفانه رفتار پرسپولیس با او اصلا در شأن فرهنگ بالای ایرانی نبود. حالا پرونده او و سایر طلبکاران پرسپولیس به فیفا رفته و برای باشگاه مشکلات زیادی را هم فراهم کرده است.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس پیرامون استعفای انصاری‌فرد، افزود: انصاری‌فرد گفت که به دلیل عدم حمایت وزارت ورزش، استعفا داده است. اینجا این سوال مطرح می‌شود که خوب انصاری‌فرد که گزینه خود وزیر برای مدیرعاملی پرسپولیس بود، چرا از او حمایت نشد. اگر قرار است وزیر ورزش از مدیرعامل باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس با این همه هوادار که مالکیت آن با وزارت ورزش است حمایت نکند، خوب هر کسی که جای انصاری‌فرد بیاید هم همین مشکلات را خواهد داشت.

نژادفلاح در پایان در مورد اعتراض هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که هوادار نگران تیمش است. الان برای هوادار این سوال پیش می‌آید که شاید آن‌هایی که در زمین نتوانستند جام را از پرسپولیس بگیرند، حالا با حاشیه می‌خواهند جام را از دست پرسپولیس در بیاورند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)