جواد نکونام، مهدی عبدی مهاجم نیمکت نشین پرسپولیس را برای لیگ قهرمانان آسیا می‌خواهد.

بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فروردین و اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد که استقلال و پرسپولیس در آن حضور نداشتند و سپاهان و فولاد خوزستان به عنوان نمایندگان ایران در آن شرکت داشتند.

خرید مهدی عبدی که سابقه گلزنی در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه دارد نیز در همین راستا است. جواد نکونام معتقد است تجربه گلزنی مهدی عبدی در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند به کمک فولاد خوزستان در مرحله حذفی این رقابت‌ها بیاید.

این در حالی است که عبدی با پرسپولیس قراداد دارد و برای هرگونه جابه جایی نیاز به رضایت باشگاه پرسپولیس دارد. سرخپوشان هنوز نامه رسمی مبنی بر انتقال عبدی از هیچ تیم دیگری دریافت نکرده اند. آنها در صورت موافقت یحیی گل محمدی حاضر خواهند شد مهاجم جوان خود را با قراردادی قرضی به تیم دیگری بدهند.

این احتمال وجود دارد که باشگاه پرسپولیس مهدی عبدی را با مجید علیاری مهاجم فولاد خوزستان معاوضه کند. در همین راستا شنیدیم درصورتی که خود مهدی عبدی نیز راضی به این جا به جایی شود آن گاه پروژه تعویض دو بازیکن کلید خواهد خورد. مجید علیاری مهاجم ۲۷ ساله از مس رفسنجان به فولاد خوزستان پیوست اما نتوانست خیلی در این تیم خوش بدرخشد. هر چند ۳ گل در نیم فصل اول به ثمر رساند. علیاری از جمله مهاجمان مورد علاقه یحیی گل محمدی است که در فصل گذشته به دنبال خریدش بود اما او تصمیم گرفت شاگرد جواد نکونام شود.

البته شنیدیم باشگاه پرسپولیس علاوه بر استخدام مجید علیاری برای واگذاری قرضی مهدی عبدی به فولاد خوزستان، پول هم می خواهد. باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد و فولاد خوزستان چقدر جدیت برای خرید مهدی عبدی نشان می دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)