عملکرد مهدی طارمی در بازی مقابل الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا باعث نگرانی قطری‌ها قبل از بازی پرسپولیس با الریان شده است.

 تیم های فوتبال پرسپولیس و الریان قطر فردا سه شنبه در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف هم خواهند رفت. پرسپولیس در بازی گذشته خود در آسیا با درخشش وحید امیری و مهدی طارمی مقابل الوحده با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و همین مسئله باعث نگرانی قطری ها شده است.

نشریه «استاد الدوحه» در شماره امروز خود در گزارشی به عملکرد مهدی طارمی اشاره کرده و نوشته است: «بهترین بازیکن پرسپولیس مهدی طارمی است که بعد از ساسان انصاری با ۱۲ گل در رده دوم بهترین گلزن لیگ ایران است.» (این ادعای استاد الدوحه درست نیست چرا که طارمی و انصاری در لیگ ایران ۱۳ گل به ثمر رسانده اند). پرسپولیس بازیکن گلزن دیگری به نام وحید امیری دارد که در لیگ ایران ۶ گل به ثمر رسانده است.

در ادامه این گزارش آمده است: «طارمی از دو بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا دو گل به ثمر رسانده است و باید مراقب این بازیکن بود؛ این چیزی است که خط دفاعی الریان آنرا انجام خواهد داد.»

بخش دیگری از این گزارش هم به صحبتهای گذشته برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس اختصاص دارد. این بخش با عنوان «برانکو و پرسپولیس از الریان می ترسند»، صحبتهای سرمربی پرسپولیس درباره سختی کار در این گروه در مواجهه با الوحده، الهلال و الریان آمده است.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)