پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال بیرامار پرتغال و نماینده اشپیتیم آرفی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار کردند.

افشین اسماعیل‌زاده هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که یک فصل به طور قرضی به بیرامار پرتغال رفت با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو کرد.

اسماعیل‌زاده که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد در مورد دیدارش با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم مدیری به پرسپولیس آمده که واقعا زبان فوتبالی‌ها را می‌داند. من در چند سال اخیر واقعا همواره مشکلاتی داشته‌ام اما خیلی خوشحالم با فردی فوتبالی مثل رحیمی اشنا شدم. خیلی اذیت شدم اما با صحبت‌های رحیمی و قول پرداخت مطالباتم دلگرمی خاصی گرفتم.

وی در مورد آخرین وضعیتش با بیرامار پرتغال گفت: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اما به خاطر مشکلات مالی بعید می‌دانم دیگر به پرتغال بروم. از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم اما پیشنهاد‌هایم از لیگ پرتغال مبلغش پایین است به همین دلیل به احتمال فراوان در ایران فوتبالم را دنبال می‌کنم.

اسماعیل زاده در پاسخ به سوالی که آیا امکان دارد در پرسپولیس بمانی یا خیر گفت: معلوم نیست اما فعلا پیگیر مطالباتم از باشگاه هستم که رحیمی هم به من قول حلش را داد. من حتی اگر دچار مشکل ویزا هم نمی‌شدم شاید تصمیم می‌گرفتم که دوباره در لیگ پرتغال بازی کنم اما الان خیلی بد به بازیکنان شاغل در لیگ پرتغال ویزا می‌دهند و به همین دلیل این موضوع کار من را سخت کرده است.

همچنین نماینده اشپیتیم آرفی مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس هم دیداری با رحیمی داشت و پیگیر مطالباتش از این باشگاه بود.

گفتنی است آرفی پس از جدایی از پرسپولیس از این باشگاه شکایت کرده بود که پرسپولیسی‌ها او را دعوت به مذاکره کردند.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)