مالک سابق باشگاه ملوان جواب نامه مدیرعامل این باشگاه را داد.

چندی پیش صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان در نامه‌ای به هدایتی از وی خواسته بود که سریعتر 1 میلیارد تومان کمکی را که به وی قول داده، پرداخت کند.

وی حتی در این نامه حسین هدایتی را تهدیدکرده بود. از همین رو حسین هدایتی نیز در نامه‌ای جواب صادق درودگر را داد. متن نامه در زیر آمده است:

باشگاه فرهنگی و ورزشی ملوان بندر انزلی

سلام علیکم

پیرو فسخ تفاهم‌نامه مورخ 25/2/92 و با توجه به پرداخت مبلغ ذکر شده در تفاهم نامه‌ای که اینجانب بابت بدهی و دیون فصل 91-92 باشگاه ملوان متعهد به پرداخت بودم به طور کامل به تعهد خود عمل نمودم ولی متاسفانه متوجه شدم که تعدادی از بازیکنان فصل قبل هنوز با باشگاه ملوان تسویه حساب ننمودند و مدیر عامل محترم باشگاه با توجه به دریافت مبلغ از این جانب به تعهدات خود عمل ننموده است. با عنایت به علاقه این جانب به جوانان و مخصوصا مردم خونگرم، فوتبال دوست و شهید پرور بندر انزلی و جهت ارتقا و موفقیت روز افزون باشگاه فرهنگی- ورزشی ملوان بندر انزلی در لیگ برتر اخلاقا قول دادم که در طول فصل ورزشی 92-93 مبلغ 10000000000 ریال تدریجا در طول فصل به این باشگاه کمک نمایم. متاسفانه به دلیل عدم انجام تعهدات مالی فصل قبل توسط مدیرعامل باشگاه تا زمانی که تسویه حساب با بازیکنان و عوامل فصل قبل صورت نگیرد، این جانب مبلغی به باشگاه پرداخت نمی‌نمایم و زمانی که تسویه حساب صورت نگیرد، مبلغ مذکور را در طول فصل طبق تعهد اخلاقی که به مردم بندر انزلی دادم را به روی چشم و بدون هیچ منتی پرداخت می‌نمایم و آرزوی موفقیت و سربلندی برای باشگاه ملوان را از خداوند بزرگ و متعال خواستارم.

رو نوشت جهت اطلاع

فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی، آقای سعادتمند داوودی جهت استحضار

فرماندار محترم ناوگان شمال و منطقه چهارم نداجا، دریادار دوم خرداد حکیمی جهت استحضار

امام جمعه محترم شهرستان بندر انزلی حاج آقا سید داوود موسوی جهت استحضار

ریاست شورای شهرستان بندر انزلی، آقای محمود بدیعی‌فر جهت استحضار

و من التوفیق حسین هدایتی دولابی

همچنین حسین هدایتی مالک سابق باشگاه ملوان در گفت وگویی اظهار داشت: من سال گذشته بنا به تایید مدیران باشگاه ملوان 6 میلیارد و بنا به مستندات خودم حدود 8 میلیارد هزینه کردم که این رقم از مبلغ تعهد 5 میلیاردی ابتدای فصل گذشته این جانب در هر صورت بیشتر است یعنی من در هر صورت به قول خودم به مردم و مسئولان در ابتدای فصل پایبند بودم. در ابتدای فصل جاری نیز در جریان مذاکرات با مسئولان محترم انزلی اخلاقا و نه اجبارا قول کمک یک میلیارد آن هم در طول فصل جاری را داده‌ام که همچنان به قول خودم پایبندم. ولی آنچه باعث شده در پرداخت این مبلغ کمی تامل کنم اطلاع از این موضوع است که بسیاری از عوامل، کادر فنی و بازیکنان فصل گذشته ملوان همچنان خود را طلبکار اینجانب دانسته و در برنامه‌های مختلف مانند 90 من را مسئول این بدهی می‌دانند.

هدایتی ادامه داد: این در حالی است که من بابت فصل قبل و بنا به مستندات باشگاه برگه تسویه صورت جلسه، فسخ و تایید مسئولین تسویه کامل نموده‌ام و همه طلبکاران باید بدانند که پیگیر طلب خودشان از طریق طرف قراردادشان باشند. چون من این پول را بنا به مستنداتی که اشاره کردم تماما به مدیریت باشگاه پرداخت کردم.

وی تاکید کرد: اینکه مدیر عامل باشگاه ملوان به صورت یک طرفه تصمیم به تخصیص بودجه سال گذشته و از محل طلب بازیکنان فصل قبل به بازیکنان فصل جاری نمودند موضوعی است که به خود ایشان مربوط است ولی مصاحبه با مطبوعات جهت تحت فشار دادن من به قصد دریافت یک میلیاردی که این جانب به باشگاه ملوان قول اخلاقی دادم به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسد.

هدایتی ادامه داد: دلیل این امر هم این است که چرا من باید با وجود تسویه حساب کامل فصل گذشته با باشگاه ملوان همچنان بدهکار شناخته شده و برایم بنر نصب کنند و تعیین تکلیف کنند که کجا پول بده و کجا پول نده. همین جا عرض می‌کنم هر جا صلاح ببینم به ملوان عزیز، پرسپولیس، گهر و کشتی پول می‌دهم، همچنین از کجا بدانم پولی را که مجددا می‌دهم طوری دیگری مدیریت نشود. سوال من از آقایان این است آیا اگر شما را برخلاف تسویه حساب کامل و عمل به تعهدات همچنان بدهکار معرفی و علیه شما بنر نصب کنند، شما باز هم پول می‌دهید؟

وی در پایان یاد آور شد: اگر بله، به این پول چه می‌گویند؟ در کجای دنیا با حامی مالی یک باشگاه چنین رفتاری می‌شود که تلاش کنند با فشار مطبوعات پول بگیرند تا آنجا که ما دیده‌ایم برای چنین درخواستی معمولا هر کاری می‌کنند جز تهدید، بله من پول می‌دهم ولی نه با این شرایط. باید به اطلاع مردم انزلی نیز برسانم من با کمال میل و بی‌هیچ منتی به قولم عمل می‌کنم ولی نه با این شرایط.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)