پرسپولیس نیوز : مربی تیم منحل‌شده ب پرسپولیس گفت: منظور مادر فخیمی در تمرین دیروز من نبودم چون از جیبم هزینه عمل او را دادم.

اسماعیل هلالی  اظهار داشت: پس از اینکه اتفاقات روز گذشته توسط مادر شهریار فخیمی در تمرین پرسپولیس افتاد به نظرم بیشتر به دلیل این بود که به تیم ب پرسپولیس ظلم شد. البته مادر فخیمی به من زنگ زد و گفت می‌خواستم از شما و تیم ب حمایت کنم نه اینکه انتقاد داشته باشم. سه سال تیم بسیار خوبی داشتیم اما توسط خانه خودم حمایت نشدم و با مظلومیت هر چه تمام‌تر تیم ب پرسپولیس منحل شد.

هلالی ادامه داد: هدف ما این بود که به جوان‌ترها فرصت دهیم نه اینکه آنها را خراب کنیم. هدف ما این بود که بتوانیم تیم بزرگسالال را تغذیه کنیم و نه اینکه دستمان جلوی دیگران دراز باشد. متاسفانه بعد از رفتن کاشانی هیچ گونه حمایتی از ما نشد و فقط به ما می‌گفتند که باید تمرین کنیم. دریغ از کمک و هزینه که در نهایت هم تیم ما منحل شد.

وی در مورد شهریار فخیمی نیز گفت: من با ایشان تمام همکاری‌ها را بعد از مصدومیت داشتم، ایشان حتی هزینه بیمارستانش در شب عمل باید پرداخت می‌شد که وقتی که به من زنگ زدند سه میلیون سریعا به حساب ریختم و بعد از 11 ماه پولم را گرفتم. فخیمی چهار بار عمل شد و من همیشه بالای سرش بودم اما منحل شدن تیم ب پرسپولیس از لحاظ روحی به خیلی‌ها ضرر زد و الان من آدم بد هستم.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس خانه من است و همیشه برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم اما فکر کنم حمایت از تیم ب ضرر نداشت البته آقای منتقمی در این مدت چراغ سبز خوبی به ما نشان داده ولی دردی دوا نمی‌کند چون تیم ما منحل شده است.

هلالی در پایان خاطرنشان کرد: گناه من در این فوتبال و پرسپولیس این است که سالم بودم و همه جوره سالم کار کردم اما الان ناسالم‌ها به آنها بها می‌دهند و همه کار انجام می‌دهند. به جرات می‌گویم کوچکتری خطایی نداشتم و چون سالم بودم باید سر من این بلا را بیاورند اما مطمئن باشید پرسپولیس با این کارها به جایی نمی‌رسد و قطعا دچار مشکل خواهد شد. البته من همیشه امیدوارم که خانه خودم یعنی پرسپولیس سربلند باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)