مرجع خبری پرسپولیس(۱۳:۰۰) / چهارشنبه ۱۱ دی

فرخزادی : ملوان بازی نکرد؛ به خودمان باختیم / هنوز استعفایی از مصطفوی ارایه نشده است

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هیات مدیره معتقد است تیم پرسپولیس روند مناسب و شرایط بهتری در زمان مربی‌گری افشین پیروانی نسبت به افشین قطبی پیدا کرده است و با قاطعیت هم از کادرفعلی حمایت می‌کند.

مجید فرخزادی پیرامون بازی روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان که با شکست دو بر صفر این تیم همراه بود، اظهار کرد: این بازی را از چند بخش باید بررسی کرد؛ بخش اول مربوط به فوتبال تیم است که ما در نیمه اول موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و برخی فرصت‌ها با بدشانسی گل نشد اما، در نیمه دوم پرسپولیس اصلا خوب بازی نکرد و در نهایت بازی را باخت.

وی افزود: ضمن تبریکی که به تیم ملوان برای کسب این پیروزی می‌گویم؛ اما، از نظر فنی معتقدم این پرسپولیس بود که بد بازی کرد، وگرنه ملوان آنقدر هم بازی خوبی انجام نداد؛ باید در نظر بگیریم که زمان قابل توجهی در بازی صرف افتادن بازیکنان ملوان روی زمین و آفسایدگیری‌های آنها بود. فکر می‌کنم در میان آن آفسایدگیری‌ها چندین موقعیت هم مشکوک به آفساید بود که داور همه را آفساید اعلام کرد.

فرخزادی همچنین گفت: در بخش دیگر باید بگویم هیات مدیره پرسپولس معتقد است تیم در زمان سرمربی‌گری افشین پیروانی روند مناسب و شرایط بهتری نسبت به زمان سرمربی‌گری افشین قطبی پیدا کرده و در مسابقات قبلی هم نتایج بدی نگرفت. هیات مدیره همچنان با قاطعیت از پیروانی و کادرفنی حمایت می‌کند و می‌داند ما وضعیت بهتری در مسابقات آینده با همین کادر پیدا خواهیم کرد.

وی افزود: نباید با یک باخت تعداد کمی از تماشاچیان آن طور حرف می‌زدند و شعار می‌دادند. البت بلافاصله پس از این اتفاق همه تماشاچیان از افشین پیروانی حمایت کردند و مسایل حاشیه‌ای برطرف شد.

عضو هیات مدیره پرسپولیس تصریح کرد: در حال حاضر پس از این باخت امیدواریم در بازی بعدی (شنبه) که به لطف تصمیم‌گیری‌های مسوولان لیگ، ذوب آهن با شرایط و تجدید قوای بهتر و استراحت بیشتر به مصاف ما می‌آید، پیروز شویم تا روند صعودی تیم ادامه پیدا کند. البته فکر می‌کنم اعتراض به این تصمیم که ذوب آهن اکنون در آب نمک خوابیده است تا با ما بازی کند، فایده‌ای نداشته باشد و ما دیگر به آنها عادت کرده‌ایم.

سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تاکنون هیچ استعفانامه‌ای از سوی داریوش مصطفوی مدیرعامل این باشگاه در جلسات هیات مطرح نشده است، در این باره افزود: اینکه مصطفوی به یکی از روزنامه‌های ورزشی گفته است استعفا داده را باید تنها از خودش پرسید چرا که روابط عمومی باشگاه این مساله را تکذیب می‌کند؛ اما، اگر مساله‌ای هم باشد و در هیات مدیره مطرح شود آن را بررسی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: من پیرامون این اخبار مطرح شده از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که آرامش خود را حفظ کنند چرا که این تیم پتانسیل قهرمانی در لیگ را دارد و با تامل و صبوری بیشتر می‌تواند با توجه به با یکنان و کادرفنی که در اختیار دارد، به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند.

فرخزادی همچنین درباره عملکرد کادرفنی پرسپولیس گفت: آنها در مسابقات گذشته نتایج خوبی گرفته‌اند و نباید با این باخت اخیر، نتایجچ قبلی را نادیده بگیریم؛ همچنین سبک بازی و عملکرد فنی تیم با این کادر مربیان بررسی می‌شود و تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ خواهد شد چرا که معتقدم مباحث فنی را نباید رسانه‌ای کرد.

وی در پایان درباره اضافه شدن نفرات جدید به کادرفنی فعلی تیم نیز خاطرنشان کرد: قرار است دو مربی جدید با نظر سرمربی تیم به کادرفنی فعلی اضافه شوند ا ما،‌هنوز پیشنهاد و نام هیچ م ربی برای این منظور ارایه نشده و پیروانی فرد خاصی را به ما معرفی نکرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)