پرسپولیس نیوز: مشترکان عضو سامانه ۳۰۳۰ پس از انتخاب از سوی ایرانسل دربی هشتاد و ششم را به همراه خانواده هایشان و در کنار بازیکنان پیشین استقلال و پرسپولیس و هنرمندان تماشا خواهند کرد.

حامی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برنامه‌های ویژه‌ای برای هشتاد و ششمین دیدار این دو تیم در نظر گرفته و برای نخستین بار اعضای سامانه ۳۰۳۰ می‌توانند به همراه خانواده‌های‌شان دربی را کنار پیشکسوتان مشهور این دو باشگاه و هنرمندان سرخابی تماشا کنند.

براساس برنامه ای که ایرانسل در نظر گرفته است ۱۰۰ نفر از طرفداران دو تیم که در سامانه هواداری بیشترین‌ حمایت را از تیم محبوب خود داشته اند انتخاب شده تا دربی را در سالن آمفی تئاتر ایرانسل و با حضور چهره‌‌هایی چون ناصر محمدخانی، مجتبی محرمی، ایمون زاید، آرش برهانی، پرستو صالحی و دیگر هنرمندان پرسپولیسی و‌استقلالی تماشا کنند.

در مراسم روز پنجشنبه قرعه کشی خودرو هیوندای توسان دربی قبل برگزار خواهد شد و از بین حاضران در سالن نیز به ۲۰ نفر، هر کدام مبلغ یک میلیون تومان اهدا خواهد شد و ۶۷ جایزه میلیونی دیگر هم بین اعضای سامانه قرعه کشی خواهد شد. ضمن اینکه یک جایزه ۸۶ میلیون تومانی نیز به قید قرعه به مشترکان سامانه ۳۰۳۰ اهدا خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)